🎤🎸 Uczestnicy Must be the Music – Riffertone. Zapis koncertu na żywo. Pop, blues, jazz | CKiS Kalisz

18 marca 2021

Zobacz KONCERT RIFFERTONE na naszym YouTube!

Pamiętaj o włączeniu powiadomienia, aby nie przegapić premiery koncertu.

Premiera 20.03.2021 godzina 21.00:

https://youtu.be/paXhatlyHyo

Zaproszenie od zespołu.

📣  #SubskrybujKulture   i daj „łapkę w górę” 👍

Pełen zapis koncertu półfinalistów Must be the Music, zespołu Riffertone! Koncert odbył się 27 lutego 2021 w Centrum Kultury i Sztuki w Kaliszu.

Riffertone zrodził się spontanicznie z inicjatywy gitarzysty Alberta Kokoszewskiego oraz wokalisty Jarosława Krużołka w 2006 roku.

Zespół Riffertone na swoich koncertach prezentuje kompozycje sięgające różnych stylistyk – pop, blues, jazz i inne – by każdy odnalazł coś dla siebie. W 2011 roku formacja zgłosiła swoje utwory do przeglądu zespołów muzycznych „Zrób Głośniej!” organizowanego przez T-Mobile i zakwalifikowała się do finału. Jako laureaci konkursu trafili do „Muzycznej Owczarni”, w której szlifowali talenty u boku takich osobowości muzycznych jak: Wojtek Olszak, Kuba Badach, Piotr Cugowski, Wojtek Pilichowski, Marek Raduli czy Tomasz Łosowski. W lipcu 2012 roku duet zdobył I miejsce podczas Międzynarodowego Festiwalu „Carpathia 2012” w Rzeszowie. W marcu 2013 roku Riffertone wystąpił w Sali Kongresowej jako support Mick’a Hucknall’a, lidera i wokalisty legendarnej grupy Simply Red, zaś w listopadzie byli supportem polskiej trasy Electric Light Orchestra. W 2014 roku zespół brał udział w 7. edycji „Must be the Music” – dotarł do półfinału.

 

Więcej informacji o koncercie:👇👇

http://ckis.kalisz.pl/wydarzenia/z-cyklu-scena-studio-zaprasza-riffertone/

🔴 FB: https://www.facebook.com/CentrumKulturyiSztukiwKaliszu

🔴 www: http://ckis.kalisz.pl/

🔴 #koncert #Riffertone #SubskrybujKulture