- KINO CENTRUM -

  KINO CENTRUM      W CENTRUM UWAGI   


- atrakcyjne premiery -
- najnowszy repertuar -
- gościnne bistro -

KINO DLA CIEBIE REPERTUAR / REZERWACJA BILETÓW: (0-62) 765-25-52

REPERTUAR KINA- Kliknij na miniaturkę, by przejść do opisu filmu.
GRAMY
PREMIERA
GRAMY
GRAMY
od 29 maja
PREMIERA
PREMIERA
od 29 maja
od 29 maja
GRUPOM SZKOLNYM POLECAMY
ZAPRASZAMY
GRUPY ZORGANIZOWANE
16:45 SEKRETY MORZA
18:25 KARSKI I WŁADCY LUDZKOŚCI
19:45 APARTAMENT
16:00 SEKRETY MORZA
17:35 APARTAMENT
18:55 KARSKI I WŁADCY LUDZKOŚCI
20:30 APARTAMENT
20:45 BRAK SEANSÓW
16:00 SEKRETY MORZA
17:45 APARTAMENT
19:00 PKF JEZIORAK
16:45 SEKRETY MORZA
18:25 KARSKI I WŁADCY LUDZKOŚCI
19:45 APARTAMENT
16:45 SEKRETY MORZA
18:25 KARSKI I WŁADCY LUDZKOŚCI
19:45 APARTAMENT
16:45 SEKRETY MORZA
18:25 KARSKI I WŁADCY LUDZKOŚCI
19:45 APARTAMENT
CENNIK BILETÓW
RODZAJ BILETUSEANSE 2D SEANSE 3D4
NORMALNY15 zł18 zł
ULGOWY112 zł15 zł
ZBIOROWY212 zł15 zł
KARNET PKF10 zł15 zł
KINOczwartek10 zł15 zł
Rodzina 3+10 zł15 zł
EDUKACYJNY310 zł14 zł

/ 1 za okazaniem legitymacji szkolnej/studenckiej/emeryta
/ 2 zbiorowy - od 5-ciu osób
/ 3 grupy zorganizowane od 15-tu osób
/ 4 okulary na seanse 3D w cenie biletu!-= Aby otrzymywać najświeższy repertuar podaj swój adres email i naciśnij DODAJ =-

adres e-mail:
Zgodnie z treścią Ustawy o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz.883) wyrażam zgodę na przetwarzanie w celach marketingowych moich danych osobowych przez Centrum Kultury i Sztuki z siedzibą w Kaliszu oraz wyrażam zgodę w rozumieniu przepisów Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204) na otrzymywnie pocztą elektroniczną informacji handlowej od Centrum Kultury i Sztuki z siedzibą w Kaliszu.

REPERTUAR: 

PISZF
Polski Instytut
Sztuki Filmowej
SKSiL
Sieć Kin
Studyjnych i Lokalnych
SPKC
Sieć Polskich
Kin Cyfrowych
WRPO
WRPO Współfinansowanie
Cyfryzacji Kina Centrum  TYTUŁ: DZIEŃ DZIECKA

PRODUKCJA: KINO CENTRUM
REŻYSERIA:

ZAPRASZA

OBSADA:

x

GATUNEK:

x

OPIS:
Filmowa rozrywka to nie wszystko. Przygotowaliśmy dodatkowe atrakcje: animatorzy z UCIECHOWA zapewnią zabawę, która z pewnością przypadnie do gustu małych uczestników kultury - szczudlarz zabawiający dzieci oraz animator, który oczaruje nas na sali kinowej pokazem ledowym. Dla małych łasuchów będą muffiny i lemoniada z restauracji Cafe Karafka w Kaliszu. Wszelkie atrakcje w cenie biletu.

NASI PARTNERZY (kliknij baner aby przejść na stronę )


SEANSE:
godz. 8:00 RECHOTEK
godz. 10:00 SEKRETY MORZA
godz. 12:00 RECHOTEK


Zastrzegamy sobie prawo do zmian w repertuarze!


« powrót

CENA BILETU: wg cennika


  TYTUŁ: „APARTAMENT"

PRODUKCJA: Polska
REŻYSERIA:

Maciej Czajkowski

OBSADA:

Piotr Kraśko, Stanisław Dziwisz, Arturo Mari, Egildo Biocca

GATUNEK:

dokumentalny

OPIS:Nowy film producentów wielkiego przeboju polskich kin - "Świadectwa", w którym zobaczymy niezwykłe, nigdy wcześniej nie publikowane materiały, pokazujące prywatne oblicze Jana Pawła II. „Apartament” daje widzom niepowtarzalną szansę poznania Papieża Polaka takim, jakim znało go tylko kilku najbliższych przyjaciół i współpracowników. W filmie wykorzystano niezwykłe, niepublikowane do tej pory materiały wideo, stanowiące zapis prywatnych wyjazdów, rozmów i spotkań Jana Pawłaa II. W filmie usłyszymy – między innymi – wspomnienia kardynała Stanisława Dziwisza, wieloletniego sekretarza i przyjaciela Ojca Świętego, który towarzyszył mu przez prawie 40 lat – począwszy od czasów krakowskich, aż do ostatnich dni w Watykanie, Arturo Mari – osobistego fotografa Jana Pawła II, a także ochroniarza Egildo Biocca oraz innych ludzi, którzy mieli okazję poznać Ojca Świętego w mniej oficjalnych okolicznościach, podczas Jego prywatnych wędrówek i urlopów. Narratorem filmu jest dziennikarz TVP Piotr Kraśko. Muzykę skomponował Radzimir Dębski.

CZAS TRWANIA: 1 godz. 13 min

SEANSE:
Śr. 27.05, godz. 19:45
Cz. 28.05, godz. 19:45Zastrzegamy sobie prawo do zmian w repertuarze!


« powrót

CENA BILETU: 15zł (normalny)
12zł 2D (zbiorowy - od 5-ciu osób)
12zł 2D (ulgowy za okazaniem legitymacji szkolnej/studenckiej)
10zł 2D - KINOczwartek


  TYTUŁ: „KARSKI I WŁADCY LUDZKOŚCI"

PRODUKCJA: Polska, USA
REŻYSERIA:

Sławomir Grünberg

OBSADA:

GATUNEK:

animacja, dokumentalny

OPIS:Jan Karski, pseudonim „Witold”, jako pierwszy człowiek na świecie ujawnił przed państwami zachodniej koalicji okrucieństwa i masowe zbrodnie, jakich hitlerowcy dopuszczali się na terenie Polski. Był emisariuszem Polskiego Państwa Podziemnego, potajemnie wysłanym do warszawskiego getta z misją rozpoznania sytuacji Żydów w przededniu „ostatecznego rozwiązania”. Jego celem było przekazanie światu wstrząsających informacji o tragedii narodu żydowskiego. „Jeżeli nie będzie interwencji aliantów, to w ciągu półtora roku ludność żydowska przestanie istnieć” – donosił w tzw. „Raporcie Karskiego”, który oparty był głównie na wiedzy zdobytej przez Jana Karskiego jako naocznego świadka. Niestety, informacje o Holokauście, przemycone przez Karskiego na Zachód, znalazły się wówczas na 16. stronie „New York Timesa”. Kilka lat temu amerykański „Newsweek” uznał Jana Karskiego za jedną z najwybitniejszych postaci, a jego wojenną misję określił jako jeden z moralnych kamieni milowych cywilizacji dwudziestego stulecia. Niekwestionowanym walorem filmu Sławomira Grünberga są animowane rekonstrukcje wielu scen, takich jak aresztowanie Karskiego przez Gestapo, jego dwukrotne wejście do warszawskiego getta oraz obozu przejściowego w Izbicy oraz liczne rozmowy z – jak ich nazywał sam Karski – „władcami ludzkości”, m.in. ministrem spraw zagranicznych Wielkiej Brytanii Anthonym Edenem czy prezydentem USA Franklinem D. Rooseveltem. Wśród materiałów archiwalnych pokazano nigdy wcześniej nie wykorzystane wywiady przeprowadzone przez E. Thomasa Wooda, współautora książki: „Karski – opowieść o emisariuszu” oraz mało znane archiwalne materiały filmowe i fotograficzne. W filmie, oprócz nagrań samego Jana Karskiego, widzowie będą mieli okazję zapoznać się z wypowiedziami osób, które dobrze go znały, w tym m.in. słynnego amerykańskiego politologa prof. Zbigniewa Brzezińskiego, oficjalnego biografa Winstona Churchilla Sir. Martina Gilberta oraz byłego ministra spraw zagranicznych prof. Władysława Bartoszewskiego.

CZAS TRWANIA: 1 godz. 12 min

SEANSE:
Śr. 27.05, godz. 18:25
Cz. 28.05, godz. 18:25


Zastrzegamy sobie prawo do zmian w repertuarze!


« powrót

CENA BILETU: 15zł (normalny)
12zł 2D (zbiorowy - od 5-ciu osób)
12zł 2D (ulgowy za okazaniem legitymacji szkolnej/studenckiej)
10zł 2D - KINOczwartek


  TYTUŁ: "SEKRETY MORZA" 2D, dubbing

PRODUKCJA: Dania, Irlandia
REŻYSERIA:

Tomm Moore

OBSADA:

Ben - MATEUSZ CERAN, Mama - MAŁGORZATA KOŻUCHOWSKA, Tata - ARKADIUSZ JAKUBIK, Sirsza - MALWINA JACHOWICZ, Babcia/Maka - BARBARA WRZESIŃSKA, Dan - LECH ŁOTOCKI, Gawędziarz - STANISŁAW BRUDNY, Uchol - WOJCIECH PASZKOWSKI, Meszek - WOJCIECH WYSOCKI, Pyrek - GRZEGORZ WONS, Mały Ben - GABRYŚ ZARZECKI

GATUNEK:

animacja, fantasy, familijny

OPIS:„Sekrety morza” to nominowana do Oscara najpiękniejsza bajka roku, która zabiera widzów w niezwykłą podróż po świecie zamieszkałym przez pół foki pół ludzi, olbrzymy przemienione w kamienie i wyjątkowo odważne dzieci.

To „przebój kinowy z duszą” (AL Times), który „uwrażliwi dzieci na sztukę na całe życie” (The Wall Street Journal). „Najbardziej fascynujący wizualnie i olśniewający film roku” (The Dissolve), w którym kryje się głęboka prawda o otaczającym nas świecie, nawet jeśli bohaterami są postaci rodem z celtyckich legend. Wszystkich, którzy szukają oryginalnych i niezwykłych, a przy tym mądrych i pięknych opowieści zapraszam na nową kreskówkę, która wyjdzie naprzeciw oczekiwaniom wszystkich rodziców – mówi, występująca w polskiej wersji językowej filmu, Małgorzata Kożuchowska.

Dziewczynka o imieniu Sirsza obchodzi swoje 6 urodziny. Nic nie wygląda tak, jakby chciała. Starszy brat jej dokucza, tata jest zatopiony w myślach, a mamy nie ma z nimi od dawna. Na domiar wszystkiego przyjeżdża zrzędząca babcia, która zamierza zabrać rodzeństwo do dużego miasta, które uważa za bardziej odpowiednie miejsce dla nich do życia. Po nieudanym przyjęciu Sirsza podkrada bratu muszlę, którą dostał kiedyś od mamy, i zaczyna na niej grać. Muzyka prowadzi ją do skrzyni, w której znajduje niezwykły płaszcz. Sirsza rozpocznie podróż, dzięki której zrozumie kim jest i co stało się z ich mamą. W wędrówce pomaga jej starszy brat, tajemnicze świetliki oraz pół ludzie pół foki. Wspólna podróż pomoże odkryć rodzeństwu łączącą ich więź i siłę, która tkwi rodzinie.

Najpiękniejsza bajka roku od 8 maja w kinach.

CZAS TRWANIA: 1 godz. 33 min

SEANSE:
Śr. 27.05, godz. 16:45
Cz. 28.05, godz. 16:45


Zastrzegamy sobie prawo do zmian w repertuarze!


« powrót

CENA BILETU: 15zł (normalny)
12zł (zbiorowy - od 5-ciu osób)
12zł (ulgowy za okazaniem legitymacji szkolnej/studenckiej)
10zł - KINOczwartek


  TYTUŁ: „ROZUMIEMY SIĘ BEZ SŁÓW" od 29 maja

PRODUKCJA: Francja
REŻYSERIA:

Eric Lartigau

OBSADA:

Karin Viard, Francois Damiens, Eric Elmosnino, Louane Emera

GATUNEK:

komedia

OPIS:
Państwo Belier to urocza rodzina. Dobrzy sąsiedzi, kochający rodzice. Może czasem zbyt impulsywni, nadmiernie namiętni. I jeszcze jedno: są niesłyszący. Tylko ich córka, nastoletnia Paula urodziła się bez tej niepełnosprawności. Stała się więc ich naturalnym łącznikiem ze światem dźwięków, niezastąpionym przewodnikiem i pomocnikiem w codziennym życiu. Osiągnęła jednak już wiek, gdy dzieci zaczynają wyfruwać z gniazd, szukać swojego miejsca, miłości. Idąc za głosem serca, Paula zapisuje się do szkolnego chóru, w którym śpiewa już "ten" chłopak. Nauczyciel muzyki odkrywa w niej wielki talent wokalny i proponuje szkołę muzyczną w Paryżu. Jak powiedzieć o tym rodzicom? Jak opisać im radość, którą daje muzyka? Jak zostawić zwariowane życie rodzinne i ruszyć w nieznane?

CZAS TRWANIA: 1 godz. 40 min

SEANSE:
od 29 maja w Kinie Centrum

Pt. 29.05, godz. 20:00
So. 30.05, godz. 20:00
Nd. 31.05, brak seansów
Pn. 01.06, godz. 18:15
Wt. 02.06, godz. 20:00
Śr. 03.06, godz. 20:00
Cz. 04.05, godz. 20:00
Zastrzegamy sobie prawo do zmian w repertuarze!


« powrót

CENA BILETU: 15zł (normalny)
12zł 2D (zbiorowy - od 5-ciu osób)
12zł 2D (ulgowy za okazaniem legitymacji szkolnej/studenckiej)
10zł 2D - KINOczwartek


  TYTUŁ: „ZŁOTA DAMA" od 29 maja

PRODUKCJA: USA, Wielka Brytania
REŻYSERIA:

Simon Curtis

OBSADA:

Helen Mirren, Ryan Reynolds, Daniel. Bruhl, Katie Holmes, Tatiana Maslany

GATUNEK:

dramat

OPIS:

Maria Altmann (Helen Mirren) to pozornie skromna kobieta, której życiorys skrywa jednak wiele tajemnic. Losy jej zamożnej rodziny żyjącej w przedwojennym Wiedniu wiążą się bowiem z jedną z najbardziej zuchwałych grabieży w historii, dokonaną przez nazistowskie władze Austrii. Kilkadziesiąt lat później Maria wspierana przez młodego adwokata (Ryan Reynolds) rozpoczyna heroiczną walkę o rodzinną kolekcję. Jej częścią jest wart ponad 100 mln dolarów obraz Gustava Klimta "Złota Adela". Dla Marii portret ciotki stanowi ważną rodzinną pamiątkę, lecz dla Austrii jest najcenniejszą narodową relikwią. Czy słynny obraz Klimta, zwany "austriacką Mona Lisą", wróci do prawowitej właścicielki?

CZAS TRWANIA: 1 godz. 49 min

SEANSE:
od 29 maja w Kinie Centrum

Pt. 29.05, godz. 18:00
So. 30.05, godz. 18:00
Nd. 31.05, brak seansów
Pn. 01.06, godz. 20:00
Wt. 02.06, godz. 18:00
Śr. 03.06, godz. 18:00
Cz. 04.06, godz. 18:00


Zastrzegamy sobie prawo do zmian w repertuarze!


« powrót

CENA BILETU: 15zł (normalny)
12zł 2D (zbiorowy - od 5-ciu osób)
12zł 2D (ulgowy za okazaniem legitymacji szkolnej/studenckiej)
10zł 2D - KINOczwartek


  TYTUŁ: "RECHOTEK" 2D, dubbing

PRODUKCJA: Malezja
REŻYSERIA:

Chuck Powers

OBSADA:

Wojciech Mecwaldowski, Marzena Rogalska, Tomasz Kammel

GATUNEK:

animacja

OPIS:Pełna niezwykłych przygód i znakomitego humoru animowana opowieść o najbardziej kumatej żabce świata! Wielka podróż czasem zaczyna się od żabiego skoku. Rechotek jest żabą, która przeżywa kryzys tożsamości – nie lubi skakać i nie znosi niczego, co wiąże się z wodą. Wraz ze swoim najlepszym przyjacielem – latającą wiewiórką – wyrusza przez amazońską dżunglę w poszukiwaniu swego miejsca w życiu. Na swej drodze spotkają całą plejadę najbardziej barwnych zwierzątek, jakie można sobie wyobrazić. Kłopoty zaczną się, gdy Rechotek uwierzy, że jest zaklętym w żabę ludzkim księciem i za wszelką cenę postanowi znaleźć księżniczkę, która odczaruje go pocałunkiem. Tylko jak tu w dżungli znaleźć księżniczkę?

CZAS TRWANIA: 1 godz. 28 min

SEANSE:
od 29 maja w KINIE CENTRUM - PREMIERA!!!

Pt. 29.05, godz. 16:30
So. 30.05, godz. 16:30
Nd. 31.05, brak seansów
Pn. 01.06, godz. 08:00, 12:00 i 16:45
Wt. 02.06, godz. 16:30
Śr. 03.06, godz. 16:30
Cz. 04.06, godz. 16:30

Zastrzegamy sobie prawo do zmian w repertuarze!


« powrót

CENA BILETU: 15zł 2D/ 18zł 3D(normalny)
12zł 2D/ 15zł 3D (zbiorowy - od 5-ciu osób)
12zł 2D/ 15zł 3D(ulgowy za okazaniem legitymacji szkolnej/studenckiej)
10zł 2D/ 15zł 3D- KINOczwartek


  TYTUŁ: KINOczwartek w Kinie Centrum

PRODUKCJA: Kino CENTRUM 3D
REŻYSERIA:

OBSADA:

PROMOCJA

GATUNEK:

OPIS:


TYLKO DOBRE FILMY... W JESZCZE LEPSZEJ CENIE!

Kinoczwartek

Nowa era cenowa w Kinie Centrum!
KINO CENTRUM - TYLKO LEPSZE FILMY
w każdy czwartek
obniża ceny biletów DLA WSZYSTKICH

od 10 zł - seanse 2D

od 15 zł - seanse 3D
Promocja trwa aż do odwołania
Jeszcze niższe ceny biletów, jeszcze tańsze KINOczwartki,
a FILMY nadal WYŚMIENITE!

SEANSE: Każdy czwartek :)
CENA BILETU: od 10 zł (seanse 2D); od 15 zł (seanse 3D) - KINOczwartek

Galeria
OFERTA dla grup zorganizowanych
Plan kina
Kliknij aby zobaczyć plan kina
RC 106.4 FM
Kino Centrum na stronie RADIA CENTRUM 106.4 FM
Regulamin seanse 3D
Regulamin udziału w seansach filmowych
w technologii 3D w KINIE CENTRUM 3D

Akceptujemy płatności kartami płatniczymi,
a także płatności zbliżeniowe