Janis

Film będzie wyświetlany w ramach cyklu Polski Dzień Bluesa – KOBIETY BLUESA

„Janis”  to szczery, emocjonalny i przemyślany film, może nawet bardziej o Joplin jako o osobie niż legendzie. Sięgając do prywatnych zapisków artystki, wydobywając z rodzinnych archiwów fotografie, nagrania, a przede wszystkim listy, Berg powraca do teksańskiego dzieciństwa Janis Joplin, naznaczonego bolesnym odrzuceniem poczuciem niedopasowania. Przywołuje też czasy rozkwitu kariery piosenkarki w San Francisco, trudne początki, skomplikowane relacje z zespołem, atmosferę Woodstock i pierwsze miłości. Tu na scenę wkraczają dawni koledzy muzycy, ludzie z branży, przyjaciele, kochankowie. To oni tworzą wizerunek Joplin: równie utalentowanej co niepewnej siebie gwiazdy, która nigdy nie przestała być dziewczyną z Teksasu.

UWAGA!

Bilet w cenie 35 zł upoważnia do wstępu na wszystkie wydarzenia w ramach Polskiego Dnia Bluesa. W  recitalu „Norah Jones Songs” może uczestniczyć ograniczona ilość publiczności (ze względu na wielkość sali), w związku z tym wstęp na salę studio – tylko za okazaniem biletu i bezpłatnej wejściówki (do odbioru przy zakupie biletu)

Przy zakupie biletu online – zarezerwuj wejściówkę telefonicznie i odbierz w kasie w dniu imprezy! (kasa czynna od godz. 15.00, tel. 76 52 552), do wyczerpania miejsc!

dołącz do naszego wydarzenia na facebook Polski Dzień Bluesa

Kup bilet online

Kup bilet online