Koncert karnawałowy „Od nocy do nocy” – Joanna Aleksandrowicz z zespołem – fotorelacja

21 stycznia 2019

W niedzielę 20. stycznia w Pałacu Książąt Radziwiłłów w Antoninie odbył się wyjątkowy koncert karnawałowy „Od nocy do nocy” w wykonaniu Joanny Aleksandrowicz, wokalistki, a przy tym również aktorki filmowej i serialowej współpracującej z największymi polskimi reżyserami – między innymi Wojtkiem Smarzowskim i Markiem Koterskim. Aleksandrowicz Występowała m.in na deskach Teatru Muzycznego w Gdyni, Teatru Polskiego we Wrocławiu, Novej Scenie w Bydgoszczy oraz gościnnie na scenie Teatru Roma w Warszawie.

Zgromadzona widownia usłyszała m.in. utwory z filmu: „Hallo Szpicbródka”, „Vabank” czy „Lata 20-te, lata 30-te” – między innymi „On tak ładnie kradnie”, „Vabank”, czy przebój Abby „The winner takes it all”.
Interpretacja każdego utworu była w wykonaniu wokalistki starannie dopracowana, a przy tym wyrazista i pełna emocji.
Artystka była zarówno delikatna, jak i charyzmatyczna – potrafiła wprowadzić publiczność w nastrój melancholii, by po chwili wyrwać ją z rozmarzenia żywym, dynamicznym utworem. Zwraca uwagę świeżość aranżacji – mimo, jak to określa sama wokalistka, „duszy z minionej epoki”, są one świeże i wyjątkowe.

Artystce towarzyszyli znakomici muzycy – Marcin Jagiełło, grający na fortepianie, basista Tomasz Cyranowicz, perkusista Patryk Sowała oraz – gościnnie -skrzypaczka Katarzyna Bartecka.

Publiczność była zachwycona, o czym świadczyć mogą gromkie brawa oraz komentarze, które otrzymała wokalistka od przybyłych:

„Cudny był Twój koncert, nigdy nie zapomnę.” – pan Lucjan
„To był świetny występ.” – Studio Puku
„Dziękuję za wspaniały koncert w Antoninie.” – pan Tomasz