Spotkanie z Markiem Zagańczykiem – relacja

26 czerwca 2019

Stowarzyszenie Promocji Sztuki „Łyżka mleka” oraz Centrum Kultury i Sztuki w Kaliszu zaprosili na kolejne na spotkanie z cyklu „zwiersz się z nami pod wieczór”, tym razem była to opowieść Marka Zagańczyka o czterech niezwykłych osobowościach literackich XX wieku.

Skąd taki tytuł, dlaczego cztery osobowości i skąd taki ich wybór? Wszystko wyjaśnia Marek Zagańczyk w poniższej relacji wideo:

Stowarzyszenie Promocji Sztuki „Łyżka mleka” oraz Centrum Kultury i Sztuki w Kaliszu przedstawiają kolejne spotkanie z cyklu „zwiersz się z nami pod wieczór”, tym razem tym razem będzie to opowieść Marka Zagańczyka o czterech niezwykłych osobowościach literackich XX wieku.

Opublikowany przez Centrum Kultury i Sztuki w Kaliszu Niedziela, 23 czerwca 2019

Spotkania Stowarzyszenia Promocji Sztuki „Łyżka mleka” odbywają się dzięki zaangażowaniu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego oraz osobistego wsparcia Pani Marzeny Wodzińskiej Członkini Zarządu Województwa Wielkopolskiego. Tym razem Pani Marzena nie mogła wysłuchać autora razem z nami, lecz wyasygnowała znamienitego emisariusza, Pana Jerzego Szukalskiego, do powiedzenia kilku słów w jej imieniu.