„Adele – piosenki” koncert Studio Edukacji Wokalnej HAPPY SINGERS

„Adele weszła na scenę, gdzie czekał na nią wyłącznie pianista. W ciągu pięciu hipnotycznych minut Adele przypomniała publiczności o potędze muzyki, zdolnej jak żadna inna sztuka przemówić do słuchaczy i obudzić w nich emocje.”
(fragment z biografii Caroline Sanderson)

[Od: Pt. 17.11.]
Bilety: sala widowiskowa, wejściówki dostępne od 10 października w kasie CKiS, wstęp wolny 0

„Adele – piosenki”

 Zapraszamy na koncert wokalistek- solistek i zespołu wokalnego Studia Edukacji Wokalnej HAPPY SINGERS, podczas którego posłuchamy piosenek Adele z albumów 19, 21, 25. Zabrzmią te najbardziej znane- „Rolling In the deep”, „Turning tables”, „Hello” i odkryte na nowo „Make You feel my love” czy „I can’t make you love me”, wszystkie w oryginalnych aranżacjach i interpretacjach.

Koncert zachowany zostanie w charakterystycznym dla brytyjskiej wokalistki minimalistycznym klimacie; mając do dyspozycji tylko fortepian, wspaniałe głosy i niesamowitą piosenkę, mamy nadzieję zostawić w Państwa sercach i pamięci szczególny ślad, odkrywając muzyczny fenomen Adele na nowo.

Zaśpiewają solistki i zespół Studia Happy Singers, na fortepianie zagra Dorota Wróblewska – właścicielka i trenerka wokalna – opiekun muzyczny wydarzenia.

Studio Happy Singers

dołącz do naszego wydarzenia na facebook:  Adele – piosenki

BRAK JUŻ WEJŚCIÓWEK !
Mozna jednak tego dnia zajrzeć do CKiS i sprawdzić czy nie zwolniły się miejsca (bardzo często tak sie zdarza) , uruchomimy też miejsca stojące dla tych, którzy wejściówek nie mają (miejsca ograniczone)