Sonia Bohosiewicz „10 sekretów Marilyn Monroe”- koncert

Tajemnice wielkiej gwiazdy opowiedziane i wyśpiewane przez Sonię Bohosiewicz. Marylin Monroe i Sonia Bohosiewicz - jakich jeszcze nie znacie…

[Od: So. 14.10.]
Bilety: 70 zł

Oczywiście wiecie, że była najsłynniejszą blondynką świata, symbolem seksu, ikoną, najjaśniejszą z hollywoodzkich gwiazd, że prawdopodobnie popełniła samobójstwo, że śpiewała prezydentowi Kennedy’emu Happy Birthday, że prawdopodobnie była jego kochanką, że w ogóle miała facetów na pęczki, że tak pięknie podmuch wiatru unosił jej sukienkę, że miała najpiękniejszy uśmiech świata, że… Wielu rzeczy jednak o niej nie wiecie.

Sekrety wielkiej gwiazdy opowiedziane i wyśpiewane przez Sonię Bohosiewicz.
Marilyn Monroe i Sonia Bohosiewicz – jakich jeszcze nie znacie…

Sonia Bohosiewicz zaprasza Państwa do świata Marilyn Monroe, tego nieznanego i skrywającego wiele tajemnic. To będzie wieczór pełen emocji.
W repertuarze znajdują się utwory Marilyn Monroe , Elli Fitzgerald czy Franka Sinatry, w tym piosenki znane publiczności z filmu Janusza  Majewskiego „Excentrycy, czyli po słonecznej stronie ulicy”. W programie koncertu m.in. „Diamonds are the best girl’s friend”, „New York, New York”, „I’ve got you under my skin” „Teach me, Tiger” czy „I’m beginning to see the light”.

Soni Bohosiewicz towarzyszyć będą znakomici polscy muzycy:
Michał Walczak – gitara
Michał Rorat – fortepian
Michał Kapczuk – kontrabas
Przemysław Pacan – perkusja
Koncert z gościnnym udziałem tancerki burleski – Betty Q

Każdy koncert to muzyczna uczta, niezwykła opowieść i wspaniała scenografia.


SONIA BOHOSIEWICZ Kobieta z temperamentem i tajemniczym blaskiem w oku. Jej rola filmowa w „Excentrykach” (związana właśnie ze śpiewaniem) zdobyła uznanie czołówki polskich jazzmanów.
Jest jedną z najciekawszych i najzdolniejszych aktorek młodego pokolenia. Wyjątkowa osobowość i talent, obok której nikt nie może przejść obojętnie. Długo można wymieniać jej fenomenalne kreacje artystyczne, z których niemal każda to perełka. Bierze udział w licznych projektach filmowych, teatralnych, kabaretowych oraz muzycznych. Spontaniczna i ekspresyjna. Wyróżnia ją niesamowita gra emocjami, dzięki temu kreowane przez nią bohaterki są wiarygodne i prawdziwe. Kiedy wychodzi na scenę, natychmiast skupia na sobie całą uwagę. Ma przejmujący, niski głos, który potrafi oferować zarówno agresywnie, jak i zmysłowo.
Z powodzeniem bierze  udział w projektach muzycznych, a od niedawna – tworzy własne projekty i koncertuje.

Partner Projektu: