Spektakl dla dzieci pt.: ALI BABA I CZTERECH ROZBÓJNIKÓW – Wędrowny Teatr Lalek MAŁE MI z Warszawy

MAŁE MI to wierny tradycji wędrownych opowiadaczy Wędrowny Teatr Lalek z Warszawy. Jego spektakl jest kolejną propozycją z cyklu "Edukacja kulturalna dzieci i młodzieży".

Cz. 04.10. godz.: 9.00 - rezerwacja zamknięta i 11.00 - rezerwacja dostępna
Bilety: 10,00 i 12,00

„AliBaba i Czterech Rozbójników” spektakl w wykonaniu Wędrownego Teatru Lalek MAŁE MI – Sławy Tarkowskiej z udziałem Graży Wielgus, w scenografii Kasi Szpilkowskiej; fot. Michał Strokowski

Jak dostać się do niezwykłej krainy Baśni Tysiąca i Jednej Nocy?
Tylko śniąc lub… oglądając nasz spektakl.
Brat i Siostra śnią jednocześnie ten sam sen, ich sypialnia przeobraża się w dom Ali Baby, las, grotę Rozbójników, Czarodziejski Sezam.
To  klasyczny spektakl aktorsko-lalkowy. Zaskakujące zmiany scenografii, piękne lalki, wartka oraz pełna humoru akcja okraszona piosenkami.

Teatr Małe Mi jest autorskim projektem Sławy Tarkowskiej, absolwentki Wydziału Sztuki Lalkarskiej Akademii Teatralnej, dyplomowanej bajkoterapeutki. Profesjonalny, uważny i otwarty na potrzeby młodych widzów oraz ich opiekunów, bawi i uczy. W spektaklach prezentuje różne formy animacji, żywego planu oraz piękną, bogatą scenografię. Wykorzystuje sztukę opowiadania, ruch sceniczny i muzykę graną oraz śpiewaną na żywo. Realizuje projekty społeczno-kulturalne.

Spektakl dla dzieci od 3 lat. Czas trwania – ok. 45 minut.

Foto: Michał Strokowski

ALI BABA Karta zgłoszenia