Św. Mikołaj prosto z Laponii w Kaliszu!

Już po raz czwarty w grudniu br. Samorząd Województwa Wielkopolskiego, Ambasada Republiki Finlandii w Polsce oraz Konsulat Honorowy Finlandii w Poznaniu organizuje Dni Fińskie w Wielkopolsce. W ramach tegorocznych obchodów, na zaproszenie Marzeny Wodzińskiej - Członka Zarządu Województwa Wielkopolskiego, do Regionu Kaliskiego przybędzie prawdziwy Święty Mikołaj z Rovaniemi!

[Od: Pn. 11.12.]
Bilety: wstęp wolny 0,00

Mikołaj w Kaliszu już 11 grudnia!

Serdecznie zapraszam wszystkie dzieci już 11 grudnia 2017 r. o godz. 12.30 na tyły Centrum Kultury i Sztuki, gdzie w pięknej, świątecznej scenerii odwiedzi nas najprawdziwszy Mikołaj – prosto z Laponii. W imieniu Mikołaja obiecuję, że żadne dziecko nie wyjdzie ze spotkania bez prezentu!

Opublikowany przez Marzena Wodzińska na 2 grudnia 2017

 

Kaliskie Krasnoludki pomagają Pani Marszałek w tym ważnym dla dzieci przedsięwzięciu.

Serdecznie zapraszamy dzieci z Przedszkoli i Szkół z terenu Kalisza i powiatu kaliskiego na spotkanie z Tym Szczególnym Gościem, 11 grudnia o godz. 12.30 w Centrum Kultury i Sztuki w Kaliszu, ul. Łazienna 6 (teren od strony Parku Miejskiego) oraz do wzięcia udziału w towarzyszącym temu wydarzeniu, konkursie kreatywnym „Świąteczne Przebieranki”.

Organizatorem konkursu jest Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Kaliszu oraz Publiczna Biblioteka Pedagogiczna Książnica Pedagogiczna w Kaliszu. Regulamin i szczegóły konkursu znajdują się na stronie www.odn.kalisz.ploraz www.kp.kalisz.pl.

Na uczestników spotkania czeka mnóstwo niespodzianek, a dla zwycięzców konkursu przewidziano nagrody finansowe, których fundatorem jest Samorząd Województwa Wielkopolskiego.

Serdecznie zachęcamy dzieci z Przedszkoli i Szkół Miasta Kalisza oraz całego powiatu kaliskiego do aktywnego udziału w proponowanym konkursie.

Żadne dziecko nie zakończy imprezy bez upominku 😀
Będzie nam niezmiernie miło spotkać się z Państwem 11 grudnia w obecności Św.Mikołaja!

Do zobaczenia!
Kaliskie Krasnoludki i Organizatorzy