V Dziecięcy Festiwal Działań Artystycznych SZTUKAKUKA 2019

Już wkrótce rusza kolejna edycja Festiwalu SZTUKAKUKA - trzy dni pełne różnych artystycznych atrakcji dla najmłodszych. Gwarantujemy dużo twórczej zabawy w sympatycznej atmosferze. Zapraszamy!

Nd. 07.04. godz.: 10:00

V DZIECIĘCY FESTIWAL DZIAŁAŃ ARTYSTYCZNYCH SZTUKAKUKA

V edycja Dziecięcego Festiwalu Działań Artystycznych SztukaKuka odbędzie się w dniach 5-7 kwietnia. Na najmłodszych będzie czekało mnóstwo różnorodnych warsztatów z dziedziny muzyki, plastyki, teatru, tańca, jak również działania kreatywno-sensoryczne. Warsztaty odbędą się w kilkunastu różnych miejscach znajdujących się na mapie Kalisza. Tradycyjnie nie zabraknie też imprez towarzyszących, które co roku przyciągają kilkaset odbiorców. Tegoroczny festiwal SztukaKuka rozpocznie przedstawienie teatralne oraz występ iluzjonistyczny, finał natomiast zwieńczy spektakl cyrkowy. Będzie się działo!
Wszystkie wydarzenia w ramach festiwalu są bezpłatne.
Szczegółowy program oraz informacje, kiedy i w jaki sposób można odebrać wejściówki na imprezy towarzyszące organizatorki podadzą w drugiej połowie marca.

Organizatorami festiwalu są Natalia Zawartka Ignaszak i Michalina Królikowska ze Strefy Artystycznej Uciechowo, a głównym partnerem Centrum Kultury i Sztuki w Kaliszu.