Z cyklu Scena Studio zaprasza – CASTLE DREAMS koncert online

Pierwszy koncert online z cyklu Scena Studio zaprasza to połączenie akustycznych, kameralnych brzmień z rockowym pazurem. Specjalnie dla Państwa wystąpią instrumentaliści polskiej, pop-rockowej sceny muzycznej - Castle Dreams. A zagrają własne kompozycje jak i znane utwory we własnych oryginalnych aranżacjach...

[Od: Pt. 26.02.]
Bilety: 0,00

Zobacz KONCERT CASTLE DREAMS na naszym YouTube!

Pamiętaj o włączeniu powiadomienia, aby nie przegapić premiery koncertu.

Premiera 26.02.2021 godzina 21.00:

Zaproszenie od zespołu.

📣  Subskrybuj nasz kanał 👈  i daj „łapkę w górę” 👍


CASTLE DREAMS

Zespół został stworzony w 2008 roku we Wrocławiu przez gitarzystę i kompozytora Grzegorza Buczkowskiego.

Czołowi muzycy zespołu to Grzegorz Buczkowski – kompozycje, produkcja, gitara, instrumenty klawiszowe i Katarzyna Lipert – skrzypce elektryczne, skrzypce klasyczne.

Castle Dreams wykonuje muzykę pop-rockową. Grając własne kompozycje równie chętnie sięga po standardy rockowe, często w nowych, zaskakujących aranżacjach.

W 2011 roku ukazał się pierwszy album zespołu zatytułowany „Rose of the Island”, który rozszedł się w kilkutysięcznym nakładzie. W 2014 roku ukazał się drugi album pod nazwą „Tower”, który różnił się od poprzednika mocniejszym brzmieniem. Krążek został świetnie przyjęty przez publiczność, rozszedł się w kilkunastotysięcznym nakładzie. 1-ego grudnia 2020 roku swoją premierę miała płyta „Taka noc” z polskimi kolędami i autorskimi pastorałkami, którą nagrali z gośćmi Eweliną Hałką i Pawłem Turem.

Castle Dreams gra około stu koncertów rocznie na większych i mniejszych scenach, w kraju i za granicą jako support m.in. : Blue Cafe, Sylwii Grzeszczak, Bednarka, zespołu Strachy na lachy, Reni Jusis, Grzegorza Wilka z zespołem i wielu innych oraz jako gwiazda wieczoru.  Zespół wystąpił na scenie głównej, na jednym z ważniejszych festiwali w Europie – Castle Party w Bolkowie. Występ okazał się wielkim sukcesem oraz pozytywnymi recenzjami w mediach.

Castle Dreams są gośćmi ogólnopolskich stacji radiowych i telewizyjnych. Grzegorz Buczkowski i Katarzyna Lipert współpracują z zagranicznymi artystami, z którymi nagrali debiutancki album dla zespołu Cantus Lunaris w Niemczech.

Z końcem 2018 roku Castle Dreams rozpoczął współpracę z kilkoma znaczącymi muzykami i tym samym powiększył skład do czteroosobowego.

W CKiS w Kaliszu zagrają w duecie :

Katarzyna Lipert – skrzypce elektryczne, klasyczne

Grzegorz Buczkowski – gitary

https://www.facebook.com/castledreamsofficial

dołącz do wydarzenia: Z cyklu Scena Studio zaprasza – Castle Dreams online