Irena Santor „Świątecznie i przebojowo” – relacja

14 grudnia 2019

Irena Santor wystąpiła w Centrum Kultury i Sztuki w Kaliszu 14 grudnia, Ta niekwestionowana Pierwsza Dama Polskiej Piosenki, uwielbiana przez kolejne pokolenia słuchaczy w programie „Świątecznie i przebojowo” wykonała kolędy i pastorałki oraz piosenki z okrytej platyną płyty „Kręci mnie ten świat”, ostatniej płyty „Punkt widzenia” oraz oczywiście, oczekiwane przez publiczność przeboje!

Artystka wystąpiła z towarzyszeniem zespołu muzycznego w składzie:

  • Mariusz Dubrawski – fortepian.
  • Wojciech Ruciński – kontrabas.
  • Grzegorz Poliszak – perkusja.

To wyjątkowe trio muzyków plus spotkanie z legendą polskiej sceny, pozwoliło na cudowne chwile wypełnione czułością dźwięków, melancholijnym urokiem oraz unikatowymi emocjami.

Irena Santor „Świątecznie i przebojowo”

Opublikowany przez Centrum Kultury i Sztuki w Kaliszu Sobota, 14 grudnia 2019

Nie sposób wyliczyć wybitnych osiągnięć, które składają się na trwającą od kilku dekad karierę Artystki. Irena Santor nagrała ponad tysiąc piosenek, z których wiele stało się niezapomnianymi przebojami jak np. „Tych lat nie odda nikt”, „Powrócisz tu”, „Już nie ma dzikich plaż”, „Embarras”. Kryształowo czysty głos i wyjątkowa muzykalność oraz kunszt interpretacyjny czynią z niej Artystkę wielkiego formatu – ponadczasową.

Znają Ją wszyscy, w każdym wieku a Jej piosenki są wciąż aktualne i nadal brzmią z tą samą ogromną siłą, czego dowodem była pełna Sala Koncertowa i wyprzedane bilety.