Karnawałowe przeboje dla dzieci – koncert – relacja

19 stycznia 2020

Karnawał nie jedno ma imię! Tym razem zaprosiliśmy dzieci na pełen uśmiechu i pozytywnej energii koncert. To była prawdziwa fabryka hitów dla najmłodszych w wykonaniu Centrum Uśmiechu. Nie ma się czemu dziwić, ich teledyski mają miliony odsłon na kanale youtube a przeboje „Gruszka” czy „Olimpiada w Jarzynowie” śpiewają dzieci w całej Polsce.

Pokazują też, przecząc temu co dopada nas zewsząd, że sztuka i rozrywka dla dzieci nie musi ociekać kiczem, plastikiem i być po prostu tandetna.

Dewizą zespołu jest to, że dla dzieci trzeba tworzyć, jak dla dorosłych, tylko lepiej. Dlatego jest to muzyka o bogatym brzmieniu, gdzie usłyszeć można było elementy folku, popu, rocka czy muzyki klasycznej. Wesoły sposób prowadzenia koncertów wpływa na podejście dzieci do sposobu słuchania muzyki, a także na prawidłowy stosunek do zdrowego stylu życia, tj. jedzenia warzyw i owoców oraz aktywności fizycznej. I to było widać na niedzielnym koncercie w Centrum Kultury i Sztuki w Kaliszu.

Koncert „Karnawałowe przeboje dla dzieci“.

Opublikowany przez Centrum Kultury i Sztuki w Kaliszu Niedziela, 19 stycznia 2020

Publika na stojąco i tanecznie przyjmowała kolejne kompozycje zespołu. Kilkulatka nie oszukasz, bawi się dobrze albo nie! Te, które zabrały na koncert swoich rodziców i pojawiły się na koncercie, zdecydowanie bawiły się przednio!

Podczas jednego z hitów – „Gruszki” – na scenie pojawiła się Alicja, która może już wnioskować o angaż do zespołu ;). Taki występ na żywo przed pełną salą… pozazdrościć odwagi! Brawo!

https://www.facebook.com/fruktaki/videos/244702809846167/

Przy okazji zapraszamy na nasze przyszłe wydarzenia w Centrum Kultury i Sztuki w Kaliszu. Mamy więcej takich perełek ;).