Kino Centrum zaprasza na 15 Festiwal Duchów.

W tym roku pokażemy trzy filmy, “Piła: Dziedzictwo”, “Leatherface” i “Autopsja Jane Doe”.

Festiwal odbędzie się w dniach 3 i 4 listopada. Cena karnetu na trzy filmy to tylko 30 zł.

Widzowie którzy zakupią karnet, będą mogli obejrzeć trzy filmy jednocześnie w dany dzień, lub np. jeden w piątek a dwa w sobotę, lub odwrotnie.

3 Listopad                                 4 Listopad

20:00 Autopsja Jane Doe      20:00 Leatherface

21:30 Leatherface                  21:30 Piła: Dziedzictwo

23:00 Piła: Dziedzictwo        23:00 Autopsja Jane Doe

 

Widzów jak co roku straszyć będą studenci Studium Animatorów Kultury z Kalisza.


“Piła: Dziedzictwo”

 Miasto paraliżuje strach, gdy policja odkrywa kolejne zmasakrowane zwłoki. Media rozdmuchują teorię o seryjnym mordercy, ale detekty­wom nie udaje się ustalić żadnego wspólnego mianownika, który łą­czyłby wszystkie zabójstwa. Aż do dnia, gdy na jaw wyjdzie jeden ma­kabryczny szczegół, który rzuci podejrzenie na dobrze znanego policji mordercę Johna Kramera. Problem w tym, że Kramer nie żyje…


“Leatherface” 

W zapomnianym przez świat szpitalu psychiatrycznym na amerykańskiej prowincji przetrzymywane są dzieci o zaburzeniach tak niebezpiecznych, że medycyna nie widzi dla nich ratunku. Przemoc fizyczna i psychiczna, gwałty i terror są tutejszą codziennością. Pewnego dnia grupa pacjentów ucieka, porywając młodą pielęgniarkę. Na ich czele stoi ten, który wkrótce krwawo zapracuje sobie na przydomek Leatherface. Tropem uciekinierów rusza ambitny i bezlitosny szeryf, który okaże się przeciwnikiem godnym najgorszego psychopaty.


Autopsja Jane Doe“Autopsja Jane Doe”

 Na odludziu znaleziono ciało pięknej dziewczyny. Wszystko wskazuje na to, że ofiara nie zmarła śmiercią naturalną. Dwaj patolodzy sądowi – ojciec i syn – muszą w ciągu jednej nocy ustalić przyczynę zgonu. To najlepsi specjaliści w mieście, pokładający bezgraniczną wiarę w siłę ludzkiego rozumu. Pracują metodycznie i spokojnie, odrzucając tropy, których nie da się wyjaśnić naukowo. Wkrótce jednak zmuszeni będą zweryfikować wszystkie swoje przekonania. Gdy zaczną pojmować sens prawdy, na której trop wpadli, będzie już za późno na odwrót. A nic z czym się dotąd zetknęli nie przygotowało ich na konfrontację z tak niepojętym koszmarem.

Kup bilet online

Kup bilet online