Wesoły koniec wakacji – fotorelacja

3 września 2018

Dużo zabawy, śmiechu, śpiewu i tańca to wyśmienity przepis na spędzenie niedzielnego popołudnia, ale także na pożegnanie wakacji i powitanie roku szkolnego. Tego dnia na placu przy CKiS nikt się nie nudził i – dajemy słowo – nikt się nie smucił powrotem do szkoły.

Popołudniowa imprezę plenerową rozpoczęła Ciocia Zabawa, która ma niespożytą energię i nieograniczoną ilość pomysłów. Pod jej opieką dzieci brały udział w wielu zadaniach i konkursach oraz zabawach, które rozśmieszały i angażowały nie tylko najmłodszych uczestników, ale także ich rodziców i opiekunów. Gdy po półtoragodzinnym maratonie wszystkich bolały mięśnie od tańca i brzuchy od śmiechu zaczęła się druga część estradowego szaleństwa. Na scenę wskoczyli Burak, Groszek i Marchewka, by zaśpiewać mnóstwo „warzywnych piosenek” ze słowami wybitnych polskich poetów, takich jak Julian Tuwim i Jan Brzechwa. Tu także było dużo tańca i radości, a także sporo konkursów z nagrodami.

Na zaproszenie Centrum Kultury i Sztuki ten najweselszy koniec wakacji zgotowały animatorki z sali zabaw „Bajka” oraz rodzina artystów z Centrum Uśmiechu.