29. Regionalne Warsztaty Folklorystyczne

Centrum Kultury i Sztuki w Kaliszu zaprasza na 29. Regionalne Warsztaty Folklorystyczne skierowane do kierowników i przedstawicieli zespołów ludowych Południowej Wielkopolski, które odbędą się w dniach 10-12 maja 2019 w Stanicy „Biały Daniel” w Sośniach (powiat ostrowski). W programie warsztatów przewidujemy zajęcia teoretyczne i praktyczne oraz konsultacje, a przede wszystkim wspólne spotkanie i wspaniałą atmosferę. Zapraszamy także muzyków do aktywnego muzycznego korzystania z warsztatów.

[Od: Pt. 10.05.] Potrwa do: Nd. 12.05.
Bilety: 260, 240, 210

Wykładowcami i konsultantami będą specjaliści z dziedziny folkloru, muzyki i sztuki ludowej: dr Arleta Nawrocka-Wysocka, etnomuzykolog z Instytutu Sztuki PAN oddział w Poznaniu, Piotr Kulka, kierownik
i choreograf Zespołu „Wielkopolanie”, Krzysztof Rospondek, muzyk ludowy, stypendysta Marszałka Woj. Wlkp., kierownik Zespołu z Kociny. W programie warsztatów przewidujemy zajęcia teoretyczne i praktyczne oraz konsultacje, a przede wszystkim wspólne spotkanie i wspaniałą atmosferę. Zapraszamy także muzyków do aktywnego muzycznego korzystania z warsztatów.

Akredytacja wynosi: 
– 260 zł i zawiera koszty warsztatów od piątku od godz. 18:00 do niedzieli do godz. 15:00, 2 noclegi, wyżywienie (od kolacji w piątek do obiadu w niedzielę),
– 240 zł z 1 noclegiem i wyżywieniem 1-dobowym
– 210 złbez noclegów i śniadań.
Kwotę akredytacji należy zapłacić: przelewem na konto CKiS z dopiskiem Warsztaty Folklorystyczne lub gotówką na miejscu w dniu rozpoczęcia Warsztatów, a także przelewem po Warsztatach na podstawie wystawionej faktury.

Załączoną – wypełnioną i podpisaną – KARTAwarsz19 należy przesłać do wtorku 30 kwietnia 2019 na adres: Centrum Kultury i Sztuki w Kaliszu, ul. Łazienna 6, 62-800 Kalisz lub e-mailem: ania@ckis.kalisz.pl. Koordynatorem Warsztatów Folklorystycznych jest Anna Gałczyńska, tel. 62 7652545.

Tak wyglądały 28. Regionalne Warsztaty Folklorystyczne w 2018 w Szadku k. Cekowa.