30. SACROSONG – spotkanie organizatorów. Koncert PATRYCJI KLIBER i zespołu AGNUS DEI

Jubileuszowy, 30. Diecezjalny Przegląd Pieśni i Piosenki Religijnej SACROSONG będzie okazją do wspomnień jego organizatorów połączonego oczywiście z krótkimi koncertami. Całość odbędzie się w sali studio Centrum Kultury i Sztuki w Kaliszu.

[Od: Pt. 04.10.]
Bilety: wstęp wolny

Zapraszamy na spotkanie, podczas którego dzieje kaliskiego SACROSONGU wspominać będą jego twórcy, organizatorzy i jurorzy: ks. proboszcz Stanisław Tofil, b. dyrektor CKiS Lechosław Ochocki, prof. Kazimierz Madziała, p. Maria Pawelec – dyrektor PSM I i II stopnia w Kaliszu, a spotkanie poprowadzą Joanna Walczak i Andrzej Tylczyński. Nie może naturalnie zabraknąć akcentów muzycznych. W krótkich koncertach usłyszymy  dobrze znaną kaliszanom PATRYCJĘ KLIBER i zespół AGNUS DEI.

PATRYCJA KLIBER

Pochodzi z Kalisza i śpiewa od dziecka. Jej wokalna droga wiedzie przez kaliską Państwową Szkołę Muzyczną, Wydział Pedagogiczno-Artystyczny w Kaliszu Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu i Akademię Muzyczną w Bydgoszczy. Obroniła magisterium nt. kaliskiego SACROSONGU. Patrycja zaśpiewa przy akompaniamencie Macieja Bąka.

                                                                                                                                                                                                                                AGNUS DEI

Zespół instrumentalno-wokalny powstał i działa przy Parafii Błogosławionego Michała w Kaliszu. Założycielką i prowadzącą jest Agnieszka Jesion. AGNUS DEI koncertuje w kościołach i na imprezach religijnych osiągając znaczące sukcesy, w tym nagrody na kaliskim SACROSONGU.