Bajka dla dzieci „ŚNIEŻNICZKA, ŚNIEGOWA KSIĘŻNICZKA”

Bajka "Śnieżniczka, śniegowa księżniczka" to urocza opowieść znakomicie wpisująca się w klimat mikołajek i zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. I oczywiście musi być Święty Mikołaj! Zapraszamy!

[Od: Cz. 12.12.]
Bilety: 10,00 i 12,00

Śnieżniczka, najmłodsza córka Zimy, pod postacią ptaszka wyrusza w świat. Będzie zwiastunem pierwszego śniegu, mrozu i zimowej zawieruchy. Towarzyszy jej Mróz, Wiatr Północny i najlepszy przyjaciel Bałwanek, który nic nie wie. Jękliwej i płaczliwej Jesiennej Szarudze udało się zabrudzić błotem skrzydełka Śnieżniczki.  Biedna  Śnieżniczka z takimi skrzydełkami nigdzie już nie pofrunie. I kto teraz oznajmi nadejście Zimy?  Mróz błąka się po świecie i zamiast wody zamroził swój własny nos. Wiatr Północny nie wie, w którą stronę wiać i kręci się w koło… Różyczka, która szuka brata Romka, czeka na pierwszy śnieg i na Mikołaja, spotyka wybrudzoną przez Szarugę  Śnieżniczkę.

Teatralna scenografia i przepiękne kostiumy, piękna muzyka i piosenki, 9 postaci – to elementy, które wprowadzą  najmłodszych widzów w nastrój zimy i Świąt Bożego Narodzenia!

ŚNIEŻNICZKA Karta zgłoszenia