Ewelina Łuszczek i Piotr Porada ‒ koncert

Studio Wokalno - Artystyczne Piano Song & Centrum Kultury i Sztuki w Kaliszu zapraszają na kolejny koncert wokalistów kaliskiego Studio Piano Song. Na scenie Centrum Kultury i Sztuki w Kaliszu ponownie spotkają się Ewelina Anna Łuszczek i Piotr Porada – wokaliści, którzy wyszli spod skrzydeł Anny Kowalkiewicz – Oligny.

[Od: Pt. 02.06.]
Bilety: 30,00 zł

jazz& blues(4)

Ewelina Łuszczek i Piotr Porada nie bez powodu nazywani są „muzycznym małżeństwem” – na scenie rozumieją się bez słów, doskonale się uzupełniają, a ich głosy w połączeniu tworzą piękną dla ucha harmonię. Znają się ponad 10 lat, jednak zanim ich muzyczne drogi się połączyły nie pałali do siebie tak ogromną sympatią jak teraz… Dopiero w Studio wokalno-artystycznym Piano Song znaleźli nić porozumienia, która zaowocowała wieloma pomysłami, wspólnymi występami, nowymi projektami, aż w końcu pracą nad debiutancką płytą.

Ewelina Łuszczek swoim głosem zachwyciła trenerkę wokalną Edytę Górniak w show telewizyjnym The Voice of Poland i na specjalne zaproszenie dostąpiła zaszczytu występu podczas jubileuszowej trasy koncertowej Divy w Atlas Arenie w Łodzi.

Piotr Porada jest ćwierćfinalistą programu Must Be the Music, wystąpił także w pokochanej przez telewidzów Szansie na sukces, gdzie wykonał utwór Golec uOrkiestry „Nie ma nic”. W czerwcu zeszłego roku wydał autorski singiel „You don’t love me”, a w listopadzie wystąpił z Filharmonią Kaliską.

Ewelina i Piotr zostali już docenieni nie tylko na terenie naszego kraju, ale także poza jego granicami m.in. na Międzynarodowych Festiwalach w Hiszpanii „Orpheo in Spain” (Grand Prix), Bułgarii „We XXI Century” (I miejsce), Gruzji „Pearl of Batumi” (I miejsce), czy we Włoszech „Orpheo In Italy” (I miejsce).

Wokaliści współpracują ze wspaniałym muzykiem – Konradem Mastyło, który wspiera ich muzyczne przedsięwzięcia, a także kompozytorem i aranżerem – Pawłem Przezwańskim, z którym pracują nad kompozycjami do ich pierwszego albumu.

„Niebanalna miłość”, bo tak zatytułowany jest autorski utwór Eweliny i Piotra już niedługo będzie miał swoją oficjalną premierę – słowa napisał dla nich Michał Zabłocki, który jest autorem wielu tekstów Grzegorza Turnaua, czy też Czesław Śpiewa.

Nad rozwojem muzycznym Eweliny i Piotra nieustannie czuwa dyrektor artystyczny studio wokalno-artystycznego Piano Song – Anna Kowalkiewicz-Oligny, która jest nie tylko ich managerem, ale przede wszystkim przyjaciółką, która wspiera ich na każdym muzycznym i życiowym kroku.

Ewelina Łuszczek – wokal
Piotr Porada – wokal
Damian Pyrek – gitara
Kamil Pyrek – bas
Przemysław Olek – piano
Mirosław Skowroński – perkusja
Bartosz Wojciechowski – saksofon
Wokaliści Piano Song – chórki

Bilety na to wydarzenie nie są numerowane, oznacza to, że o zajmowaniu miejsc decyduje kolejność przybycia lub wytyczne przekazywane przez obsługę sali.