Grzegorz Hyży – koncert

[Od: So. 13.02.]

Grzegorz Hyży swoją przygodę ze śpiewaniem zaczął… przypadkiem na jam session w jednym z poznańskich klubów. Od tego momentu podążał jasno określoną drogą, gdzie nie ma już mowy o przypadkach. Przełomem dla wokalisty okazał się udział w programie muzycznym jednej z największej stacji telewizyjnej w Polsce, w którym zajął drugie miejsce. Krótko po tym podpisał kontrakt płytowy z firmą Sony Music Polska.
Premiera debiutanckiego albumu miała miejsce 27 maja 2014 roku. Od tamtego momentu światło dzienne ujrzały 4 single. Wszystkie podbiły serca słuchaczy i okazały się wielkimi przebojami (około 10 milionów wyświetleń klipów na youtube).
„Na chwilę”, „Wstaję”, „Pusty dom” czy „Zagadka” pozwoliły Artyście ugruntować swoją pozycję na rynku muzycznym a także zagrać na dzień dzisiejszy ponad 100 koncertów w całej Polsce.
Razem z zespołem zagrał na największych festiwalach w Polsce: Sopot Festiwal, Festiwal w Opolu, Festiwal Top of the Top, Trasa Lato Zet i Dwójki, Sylwester TVN itd.
Od roku nie zwalnia, koncertuje i pracuje nad kolejnym albumem!
Doskonałe poczucie rytmu, niepokojąco hipnotyzujący wokal, a przede wszystkim jasno określony pomysł na własną twórczość – to wszystko sprawia, że Grzegorz Hyży debiutuje albumem, jakiego nie powstydziłby się niejeden bardziej doświadczony artysta.
Niezwykłą wrażliwość Grzegorza podkreślają także niebanalne polskie teksty, które oprócz samego wokalisty napisali m.in. Wojciech Łuszczykiewicz, Kamil Durski z zespołu Lilly Hates Roses, czy wreszcie Karolina Kozak (autorka tekstów m.in. na płytę Dawida Podsiadło). Historią opowiedzianą na tym albumie jest niespokojna podróż przez rozmaite emocje… Nastrój płyty nieustannie balansuje pomiędzy patrzeniem z nadzieją w słoneczną przyszłość, a trudną próbą rozliczenia się z bolesną przeszłością. Te piosenki uczą nas, jak zapomnieć o tym co się zdarzyło, ale też jak uwierzyć w to, co jeszcze przed nami. A wierzyć – jak twierdzi Grzegorz – musimy „z całych sił”.
Grzegorz aktualnie pracuje nad utworami na kolejny album. Premiera w 2016 roku !

Nagrody:
Złota Płyta za sprzedaż albumu „Z całych sił”
Najczęściej grane utwory w stacjach radiowych w 2014 – Festiwal Top of The Top Sopot 2015
Najlepszy Artysta w sieci – Festiwal Opole 2015
Gruba Ryba – najlepszy debiut 2014 – Radio Kolor
Nominacja w kategorii Najlepszy Artysta Roku – MTV EMA
Najlepszy debiut radiowy 2014 – Eska Music Awards

Bilety – kasa CKiS
tel. 62 76 52 552
przesdprzedaż do 31 stycznia – 60 zł
od 1 lutego – 70 zł