IMPRO BANG – spektakl Teatru Komedii w Łodzi

Zapraszamy na SPEKTAKL JAKIEGO JESZCZE NIE BYŁO. Improwizowany świat humoru… IMPRO BANG! Teatru Komedii Impro w Łodzi.

[Od: So. 26.02.]
Bilety: sala widowiskowa, 60,00 - ulgowy dla osób posiadających Unijny Certyfikat COVID; normalny - 65,00
foto Jakub Seydak

foto Jakub Seydak

IMPRO BANG! – 3…2…1… Zaczynamy! Dynamiczne, nieprzewidywalne show, w którym aktorzy zmierzą się z wyzwaniami rzucanymi przez widzów! Przeżyj i twórz z nami to emocjonujące widowisko, które odbędzie się tylko raz! Każdy spektakl pozwala zapomnieć o codziennych zmartwieniach i śmiać się do łez.
Każde przedstawienie jest PREMIEROWE!

 

 

Teatr Komedii Impro regularnie występuje na scenie teatru repertuarowego, uczestniczył także w ubiegłorocznych Kaliskich Spotkaniach Teatralnych. Tę różnorodną i utalentowaną grupę aktorów zebrał, wyszkolił i ukształtował Jacek Stefanik obecnie Dyrektor Artystyczny. Lider grupy opracował dla swojego teatru bardzo rygorystyczne założenia. Zespół nie przyjmuje od publiczności sugestii religijnych, politycznych oraz takich, które mogłyby w jakikolwiek sposób urazić widza. Aktorzy wybierają głównie pozytywne propozycje, stroniąc od wulgaryzmów. Spektakle mają charakter literacko-teatralny i są luźną intelektualną zabawą. Przedstawienie dopełnia muzyk – improwizator. Od 2018 roku zespół współtworzy wakacyjną Wioskę Artystyczną Janowo, która znajduje się koło Rewala.

foto Jakub Seydak

foto Jakub Seydak

foto Jakub Seydak

foto Jakub Seydak

foto Jakub Seydak

foto Jakub Seydak

foto Jakub Seydak

foto Jakub Seydak


DZIAŁAMY DALEJ! - WPROWADZAMY NOWY RODZAJ BILETU ULGOWEGO dla osób posiadających Unijny Certyfikat COVID!

Zasady uczestnictwa w spektaklu.

  1. Warunkiem uczestnictwa w wydarzeniu kulturalnym jest nabycie biletu.
  2. Wprowadza się do sprzedaży dwa rodzaje biletów:
    • bilety ulgowe – dla osób posiadających Unijny Certyfikat COVID (wersja papierowa lub w aplikacji mObywatel);
    • bilety standardowe – dla osób nieposiadających Unijnego Certyfikatu COVID.
  3. Bilet należy okazać obsłudze przed wstępem. Osoba, która nabyła bilet ulgowy jest zobowiązana do okazania wraz z biletem dowodu osobistego oraz Unijnego Certyfikatu COVID. Obsługa potwierdza autentyczność okazanego dokumentu Unijnego Certyfikatu COVID porównując dane z danymi z dowodu osobistego lub skanując kod QR i porównując dane z państwowej bazy danych z danymi z dowodu osobistego. Nieokazanie Unijnego Certyfikatu COVID uniemożliwia wstęp.
  4. Uczestniczący w wydarzeniu kulturalnym są zobowiązani do realizowania nakazu zakrywania ust i nosa przy pomocy maseczki, z wyjątkiem osób zwolnionych z tego obowiązku przez obowiązujące przepisy prawa.
  5. Powyższe zasady uczestnictwa mogą ulec zmianie w wypadku zmiany obowiązujących przepisów prawa w związku z wystąpieniem stanu epidemii.

Sprawdź więcej informacji, dlaczego wprowadzamy nowy rodzaj biletu ulgowego.

Kontakt:

Kasa CKiS: 62 765 25 52

Sekretariat CKiS: 62 765 25 01