Karnawałowe przeboje dla dzieci – koncert

Zapraszamy dzieci na pełen uśmiechu i pozytywnej energii koncert. Centrum Uśmiechu to prawdziwa fabryka hitów dla najmłodszych, ich teledyski mają miliony odsłon na kanale youtube a przeboje "Gruszka" czy "Olimpiada w Jarzynowie" śpiewają dzieci w całej Polsce.

[Od: Nd. 19.01.]
Bilety: sala widowiskowa, bilet - 20,00

Centrum Uśmiechu 

Na swoim koncie mają ponad 700 zagranych koncertów w kraju i za granicą, wydanych 6 płyt, 6 teledysków oraz występy na największych trasach koncertowych w naszym kraju – Lato z Radiem, Złote Przeboje na Wakacjach, a także scenach, m.in.: Sala Kongresowa, Klub Muzyczny Stodoła, Hala na Torwarze czy Gdynia Arena. Współpracują z Agencją Rynku Rolnego a także Krajowym Centrum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. Ich teledyski osiągają milionowe odsłony.

W swoim dorobku mają także kilka programów estradowych: „W krainie Brzechwy i Tuwima”, „Fruktaki zdrowia smaki”, „Na zimowy czas”, „Bezpiecznie na drodze” oraz najnowszy „Owocowo i sportowo”.

Dewizą zespołu jest to, że dla dzieci trzeba tworzyć, jak dla dorosłych, tylko lepiej. Dlatego ich znakiem rozpoznawczym jest muzyka o bogatym brzmieniu, gdzie usłyszeć można elementy folku, popu, rocka czy muzyki klasycznej. Wesoły sposób prowadzenia koncertów wpływa na podejście dzieci do sposobu słuchania muzyki, a także na prawidłowy stosunek do zdrowego stylu życia, tj. jedzenia warzyw i owoców oraz aktywności fizycznej.