„Mały Książę” NA BIS!

Spektakl "Mały Książę" w reżyserii Kamy Kowalewskiej-Kulawinek specjalnie w pokazie na bis, 18 stycznia 2024 o godzinie 18:00.

[Od: Cz. 18.01.]
Bilety: 30,00

W związku z ogromnym zainteresowaniem spektaklem pt. „Mały Książę” w reżyserii Kamy Kowalewskiej-Kulawinek organizowany jest ponownie pokaz na bis, który będzie miał miejsce 18 stycznia 2024 o godzinie 18:00.

Grupy szkolne, zorganizowane zapraszamy w innych terminach, o których piszemy w artykule „MAŁY KSIĄŻĘ DLA GRUP ZORGANIZOWANYCH”.

Autorka scenariusza wykorzystując swoje umiejętności aktorskie, teatralne, realizuje projekt, w którym emocje będą żywe i będą trafiały do każdego odbiorcy.

– Będą światła, muzyka, interakcja z publicznością, a emocje automatycznie się udzielą i poprzez scenę dotrą do każdego. Poza tym z racji tego, że na scenie występuje młodzież, młodzi ludzie siedzący na widowni będą bardziej utożsamiać się z postaciami odgrywanymi przez ich rówieśników – opowiada autorka spektaklu.

„Mały Książę” to lektura, zawierająca mnóstwo ponadczasowych wartości. – Lektura ta jest bliska memu sercu, a wartości, które niesie spektakl są aktualne i dla młodszych i dla starszych. Ja przede wszystkim koncentruję się na patrzeniu sercem. Chciałabym, żeby młodzież rozumiała ten przekaz – opowiada Kama Kowalewska.

– To młode pokolenie kieruje się intuicją, potrafi liczyć na samego siebie, myślę, że młodzież jest bardziej świadoma niż starsze pokolenie, bo zarówno jedni jak i drudzy wychowali się w zupełnie innej kulturze. To serce powinno być naszym przyjacielem, to serce powinno być naszym kompasem życiowym.

Autorce scenariusza zależy na tym, aby wyeksponować takie wartości jak przyjaźń, miłość, odpowiedzialność za to, że jeżeli mamy z kimś zbudowane więzi to będąc daleko od siebie te więzi przetrwają, bo taka więź jest jak niewidzialna nitka, która będzie już zawsze obecna.

Kasa Centrum czynna jest od 15:00 – 21:00.

Cena biletu 30 zł.

Terminy dla grup zorganizowanych oraz inne szczegóły podajemy w artykule „MAŁY KSIĄŻĘ DLA GRUP ZORGANIZOWANYCH”.