MUZYCZNE ZADUSZKI – MODEST PROJECT

Zapraszamy na wyjątkowy projekt poświęcony twórczości Grzegorza Ciechowskiego, To swoisty ukłon w stronę wielkiego muzycznego talentu artysty - pianisty, flecisty, poety, kompozytora, autora tekstów...W koncercie MODEST PROJECT usłyszymy zarówno znane jak i mniej znane utwory Republiki, Obywatela GC i Grzegorza z Ciechowa. Koncert poprzedzi krótki suport zespołu PARADOGS.

[Od: Pt. 04.11.]
Bilety: sala studio, przedsprzedaż do 03 listopada - 20 zł / sprzedaż 04 listopada - 25


MUZYCZNE ZADUSZKI

koncert w hołdzie wielkiemu artyście GRZEGORZOWI CIECHOWSKIEMU.


MODEST PROJECT

zespół powstał niedawno bo w grudniu 2021 i już w styczniu 2022 miał swój pierwszy koncert poświęcony właśnie Grzegorzowi Ciechowskiemu.

„Zespół właściwie powstał z potrzeby gdyż zwrócono się do mnie czy nie złożyłbym składu muzycznego i nie zagrał właśnie utwory G. Ciechowskiego. Dosyć długo to trwało bo około 4 miesięcy i udało mi się zaprosić wspaniałych muzyków z Kalisza do wspólnego projektu. Zaczęliśmy od utworów G. Ciechowskiego ale w swoim repertuarze mamy także inne (ambitne) utwory innych wykonawców.

Dotąd mieliśmy kilka koncertów które zostały miło i ciepło przyjęte. Od listopada zaczynamy znów koncertować właśnie m.in. z utworami G. Ciechowskiego. Od nowego roku mamy w planach ruszyć także z repertuarem A. Zauchy i ruszyć z tym w Polskę.” (Andrzej Myćka)

https://www.facebook.com/profile.php?id=100077579256258

SKŁAD ZESPOŁU:

Andrzej Myćka – gitara

Jarosław Olek – wokal

Przemysław Olek – klawisze

Damian Jeżewski – bas

Piotr Miedziński – perkusja

 


PARADOGS – suport

PARADOGS to pięcioosobowy skład zakorzeniony w klimatach rockowo-bluesowych.
Kompozycje zespołu to szalona mieszanka męskich wokali, energicznych gitarowych riffów i chwytliwych refrenów.

„Paradogs powstał w 2019 niczym Covid, który przebił wszystko na tym świecie. Kolejne fale pandemii były dla wszystkich jak niekończący się, zimowy sen… Ale my tylko drzemaliśmy! Przegrupowaliśmy się, zmieniliśmy próbownię – można powiedzieć, że zeszliśmy do podziemi – gdzie regularnie brzdękamy, śpiewamy, bębnimy.”

Zespół, który dopiero zaczyna przygodę na kaliskiej scenie i chociaż w jego skład wchodzą doświadczeni muzycy dopiero tworzy się ich historia…

zagrają krótki suport poświęcony artystom, którzy odeszli…

https://www.facebook.com/band.paradogs


Dołącz do naszego wydarzenia na FB

MUZYCZNE ZADUSZKI – MODEST PROJECT

Kup bilet online: