Namaluj aranżację! Konkurs na projekt plakatu i afisza – AranżacJA Fest 2024

Zapraszamy do udziału w konkursie "Namaluj aranżację". Czekamy na propozycje projektów graficznych plakatu i afisza do 1. Ogólnopolskiego Festiwalu Aranżacji Muzycznej AranżacJA Fest 2024, który rusza już 27 kwietnia 2024.

[Od: Cz. 21.12.] Potrwa do: Pt. 12.01.

Ogłaszamy KONKURS „Namaluj aranżację” w ramach 1. Ogólnopolskiego Festiwalu Aranżacji Muzycznej AranżacJA Fest 2024.

Zachęcamy Was do przesyłania propozycji projektów graficznych plakatu i afisza do wydarzenia.

Przypomnijmy, AranżacJA Fest 2024 ma rangę festiwalu ogólnopolskiego.

Do udziału w tym wydarzeniu zapraszamy solistów oraz zespoły (skład do 10 osób) wykonujących muzykę rozrywkową.

Wszyscy muzycy będą mieli okazję do zaprezentowania swojej autorskiej twórczości oraz możliwość uczestnictwa w lekcji mistrzowskiej dotyczącej aranżacji i prowadzonej przez uznanych w tym zakresie muzyków.

W swoich założeniach Ogólnopolski Festiwal Aranżacji Muzycznej AranżacJA Fest 2024 ma być wydarzeniem cyklicznym organizowanym co roku i trwającym dwa dni.

Pierwszy dzień festiwalowy (27 kwietnia) to przesłuchania konkursowe i wyłonienie laureatów (przewidziano nagrody pieniężne dla I, II i III miejsca), których oceny dokonywać będzie profesjonalne jury. Do pracy w jury zapraszamy osoby znane i uznane w świecie aranżowania i komponowania muzyki. W tym roku będą to: Kasia Moś, Mateusz Moś oraz Jan Stokłosa. Natomiast drugi dzień to lekcja mistrzowska dotycząca aranżowania utworów muzycznych. Poprowadzi ją Jan Stokłosa.

Wisienką na torcie Pierwszego Ogólnopolskiego Festiwalu Aranżacji Muzycznej AranżacJA Fest 2024 będzie koncert KASIA MOŚ & AUKSO MONIUSZKO200 (Orkiestra Kameralna Miasta Tychy – AUKSO pod batutą Marka Mosia).

Usłyszymy utwory nie tylko z projektu Moniuszko 200, ale też inne ściśle nawiązujące do istoty festiwalu – aranżacji muzycznej.

Wszystkich zainteresowanych i chętnych do namalowania naszego nowego festiwalowego dziecka prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny:

a.felisiak@ckis.kalisz.pl

tel: 62 76 52 545

Projekty prosimy nadsyłać do dnia 12 stycznia 2024.

Dla autora zwycięskiej grafiki przewidziane są dwie podwójne wejściówki na koncert gwiazdy festiwalu oraz umieszczenie informacji o autorze zwycięskiej grafiki we wszystkich materiałach promocyjnych dotyczących festiwalu.