Scena Studio zaprasza – KATHIA koncert walentynkowy

"Scena Studio zaprasza" na kolejny koncert z cyklu. Tym razem wystąpi u nas zjawiskowa i bardzo utalentowana artystka. Gdziekolwiek zagra, tam jest efekt "wow". KATHIA zagra w Kaliszu!!!

[Od: Pt. 17.02.]
Bilety: przedsprzedaż - 25 zł (od 02 stycznia do 16 lutego) / sprzedaż (17 lutego) - 30

Kathia

To 20-letnia producentka i songwriterka z Poznania. Oniryczne kompozycje, głęboki głos i poetyckie teksty to jej znaki rozpoznawcze. Artystka jest przed pełnowymiarowym wydawniczym debiutem, debiutancką płytę z utworami śpiewanymi po polsku zapowiada na 2023 rok.

W 2020 ukazała się jej EP Kathii „Town”. Tak media pisały o tym małym wydawnictwie:

– Proszę obserwować Kathię. Duży talent – portal Onet Pl.

– Jak na polski debiut EP „Town” jest pełna zaskoczeń. Długogrająca płyta Kathii planowana jest na 2022 rok. Jest na co czekać! – portal „Wybieram Kulturę”.

– Dobre, autorskie kompozycje, przyciągający wokal, czego oczekiwać więcej? – pisze na swoim blogu Konrad Pruszyński.

– Debiutancki mini album Kathii przedstawia nam jej twórczość, ukazuje ogrom talentu i zapowiada wielką karierę – portal „Wyspa FM”

Kathia zagrała na kilku znaczących polskich festiwalach m.in. Jarocin Festival, Great September, Tak Brzmi Miasto, CieszFanów Festival, Songwriter Łódź Festival, Bangarang, Soundrive czy na Ińskim Lecie Filmowym. Mimo młodego wieku dotychczas wychodziła na scenę już blisko 150 razy! Koncertowała też zagranicą m.in. w Serbii, Niemczech i Czechach.


Sprawdź: www.facebook.com/kathiamusic oraz www.instagram.com/kathiamusic

Artystką opiekuje się Agencja Koncertowa Borówka Music www.facebook.com/borowkamusic oraz www.instagram.com/borowkamusic


W Kaliszu zagra w trio… 

Będzie poetycko, magicznie…. 

Dołącz do wydarzenia na Facebook: Kathia zagra w Kaliszu