Scena Studio zaprasza – Kwartet Smyczkowy ANOVA & BASIA WŁODARSKA koncert świąteczny

"Scena Studio zaprasza" na klimatyczny świąteczny koncert. Usłyszymy polskie oraz zagraniczne kolędy w niecodziennych aranżacjach i w oryginalnym brzmieniu. Projekt Kwartetu Smyczkowego ANOVA i Basi Włodarskiej to wyjątkowo interesujące połączenie muzyki klasycznej z jazzem, soulem... Zapraszamy na prawdziwą muzyczną ucztę i magiczny klimat Świąt Bożego Narodzenia!

[Od: Pt. 09.12.]
Bilety: przedsprzedaż - 35 zł / sprzedaż (09 grudnia) - 40

Kwartet Smyczkowy ANOVA & Basia Włodarska

koncert świąteczny

to kompilacja polskich i zagranicznych kolęd opracowanych na instrumenty smyczkowe i wokal przez Macieja Afanasjewa. W naszym kolędowaniu słychać wyraźne wpływy zarówno muzyki jazzowej jak i klasycznej. Jest tu miejsce na tradycyjne melodie, oryginalne, różnorodne brzmienia instrumentów smyczkowych. Nie brakuje również elementów na żywo improwizowanych przez członków zespołu.

Kwartet Smyczkowy ANOVA to czworo artystów młodego pokolenia, absolwentów Akademii Muzycznej w Poznaniu, na stałe związanych z poznańskim środowiskiem muzycznym. Zespół, choć gra głównie muzykę klasyczną, odważnie łamie schematy sięgając po ciekawe elementy z pogranicza różnych nurtów muzycznych.

www.kwartetanova.pl

https://www.facebook.com/KwartetSmyczkowyAnova

Tak też stało się i tym razem – kwartet połączył swe siły z BASIĄ WŁODARSKĄ, absolwentką Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach. Wokalistka zdobywała swoje muzyczne i sceniczne doświadczenie współpracując z takimi artystami jak popowogospelowy chór TGD, Mieczysław Szcześniak, Ewa Bem czy zespół  New Life’m. Bliski jest jej jazz, soul i ogólnie pojęta muzyka improwizowana. Połączenie oryginalnej barwy jej głosu z przestrzennym i subtelnym brzmieniem kwartetu smyczkowego tworzy nieszablonową i pełną ciepła muzykę, do posłuchania której serdecznie Państwa zachęcamy.

Zespół wystąpi w składzie:

Wojciech Sablik – skrzypce

Dawid Fabisiak – skrzypce

Jędrzej Kaczmarek – altówka

Katarzyna Aleszczyk-Izdebska – wiolonczela

Basia Włodarska – śpiew

Dołącz do naszego wydarzenia na Facebook:

Scena Studio zaprasza – ANOVA & BASIA WŁODARSKA