Siksa – koncert

Występy Siksy to niezwykłe koncerty. Artyści balansują na granicy teatru, literatury, monodramu i performance’u. Duet wokalistki Alex Freiheit i basisty Piotra „Buriego” Buratyńskiego powstał w Toruniu, choć obecnie muzycy jako swoje miejsce zamieszkania podają Gniezno. Zespół wykonuje hałaśliwy punk na głos i bas – z zaangażowanym i poetyckim przesłaniem. Ich zdecydowanym atutem są performerskie występy, tona energii i kontrowersyjne teksty. „- Za muzyczne działania, które prowokowały, drażniły, ale wyprzedziły swój czas. Za punkowy krzyk, który stał się artystycznym paliwem dla ulicznych wydarzeń i manifestacji, ale nie przestał być oryginalnym, własnym głosem” - tak uzasadnia swój wedrykt kapituła Paszportów.

[Od: So. 25.09.]
Bilety: 30,00 - ulgowy dla osób posiadających Unijny Certyfikat COVID; normalny - 33,00

rys. Łukasz Przytarski

rys. Łukasz Przytarski 

KUP BILET

SIKSA (fairy tale punk / Gniezno / Poland)

SIKSA to artystyczny nielot ze spalonego lasu. Wasza stara przyjaciółka sztuka. Nie jest niczym innym jak zwykłą odmianą zwierząt i niczym innym nie jest jak drżącą odmianą ludzi. Gnębiona wieczną kuleczką niepokoju, ociera łzę przydymioną tapczanim powietrzem i wyrusza wciąż na nowo w podróże CUDOWNE i POŻYTECZNE. Instynkt prowadzi ją przez ulice, a wyboiste języki sprawiły, że poznała zaprawdę smak. A wy i tak niedowierzacie własnym oczom-węgielkom… Wtem! SIKSA cała kłębi się już w dymie! SIKSA zasypia na chwilę, a uśpić SIKSĘ – każdy z nas wie – jest nie lada wyczynem. Spała 7 lat i ani jednej nocy. Więc nie żegnaj się z nią – jeszcze Ci się przyda.
Sezon siódmy: CUDOWNE I POŻYTECZNE / THE USES OF ENCHANTMENT

https://siksa.bandcamp.com/
https://www.facebook.com/xsiksax
https://www.instagram.com/siksa_forever/

 


DZIAŁAMY DALEJ! - WPROWADZAMY NOWY RODZAJ BILETU ULGOWEGO dla osób posiadających Unijny Certyfikat COVID!

Zasady uczestnictwa w wydarzeniach kulturalnych organizowanych przez Centrum Kultury i Sztuki w Kaliszu.

  1. Warunkiem uczestnictwa w wydarzeniu kulturalnym jest nabycie biletu.
  2. Wprowadza się do sprzedaży dwa rodzaje biletów:
    • bilety ulgowe – dla osób posiadających Unijny Certyfikat COVID (wersja papierowa lub w aplikacji mObywatel);
    • bilety standardowe – dla osób nieposiadających Unijnego Certyfikatu COVID.
  3. Bilet należy okazać obsłudze przed wstępem. Osoba, która nabyła bilet ulgowy jest zobowiązana do okazania wraz z biletem dowodu osobistego oraz Unijnego Certyfikatu COVID. Obsługa potwierdza autentyczność okazanego dokumentu Unijnego Certyfikatu COVID porównując dane z danymi z dowodu osobistego lub skanując kod QR i porównując dane z państwowej bazy danych z danymi z dowodu osobistego. Nieokazanie Unijnego Certyfikatu COVID uniemożliwia wstęp.
  4. Uczestniczący w wydarzeniu kulturalnym są zobowiązani do realizowania nakazu zakrywania ust i nosa przy pomocy maseczki, z wyjątkiem osób zwolnionych z tego obowiązku przez obowiązujące przepisy prawa.
  5. Powyższe zasady uczestnictwa mogą ulec zmianie w wypadku zmiany obowiązujących przepisów prawa w związku z wystąpieniem stanu epidemii.

Sprawdź więcej informacji, dlaczego wprowadzamy nowy rodzaj biletu ulgowego.


Bilety:
30,00 – ulgowy dla osób posiadających Unijny Certyfikat COVID; normalny – 33,00