Spektakl dla dzieci GRUDNIOWY GOŚĆ – Teatr Banasiów z Warszawy

Kolejna propozycja z cyklu "Edukacja teatralna dzieci i młodzieży" znakomicie wpisuje się w tradycję Mikołajek i nadchodzących Świąt!

[Od: Wt. 04.12.] [Od: Śr. 05.12.]
Bilety: 10,00 i 12,00

Grudzień. Codziennie na conocny spacer wyrusza niezwykła i magiczna rodzina. Tatuś Jaskrawość i mama Lśnienie pokazywali maleńkiej Iskiereczce miejsca, gdzie będzie musiała zapalić maleńkie lampeczki. oświetlające drogę do tych, którzy niecierpliwie czekają na tajemniczego Grudniowego Gościa. Pomoże jej w tym Świetlik.

Na niebie lampeczki same układają się w piękną aleję, ale na ziemi? Najpierw złą drogą poszedł Świetlik i wpadł do norki, w której mieszka krasnoludek Odludek.  Iskiereczka też pogubiła drogi. Światełka jeszcze nie rozstawione.  A kot Psot, tak dla zabawy, przestawia i miesza. Ptak Dziwak dla zabawy kradnie. Zrobił się taki bałagan, że nawet pory roku i miesiące się pogubiły. Kto posprząta ten bałagan? Może krasnoludek Odludek wreszcie zatęskni za grudniowymi świętami?

Czy Iskiereczka i Świetlik ustawią światełka?

Czy wiemy po co zapalamy lampki na choince?

Czy Grudniowy Gość trafi do tych, którzy na niego czekają?

Spektakl dla dzieci w wieku od 3 lat.
Czas trwania: 60 min.

Cena biletu: 10,- zł dla grup powyżej 40 dzieci; 12,- zł dla grup poniżej 40 dzieci.  Opiekunowie – wstęp bezpłatny.

Zgłoszenia prosimy kierować na e-mail: art@ckis.kalisz.pl; fax: 62 767 23 18.Wstępna rezerwacja telefoniczna: Dział Artystyczny, tel. 62 764 10 48, 62 765 25 45

GRUDNIOWY GOŚĆ Karta zgłoszenia