Spektakl dla dzieci ZAJĄCZKOWE NIESPODZIANKI Teatr Banasiów z Warszawy

Spektakl "Zajączkowe niespodzianki" jest naszą propozycją dla najmłodszych widzów, nawiązującą tematycznie do zbliżającej się wiosny i Świąt Wielkanocy.

[Od: Cz. 11.04.]
Bilety: 10,00 i 12,00

Zbliżają się Święta Wielkanocne, a dzieci czekają na tradycyjnego „zajączka”. Mamy więc dla nich teatralną niespodziankę i serdecznie na nią zapraszamy!

Dzień jest już coraz dłuższy, słońce wschodzi coraz wcześniej i pani Zima powinna już odejść. Wymyśliła sobie, że wszystko zmrozi i zostanie na wieki. Nawet prośby łagodnej i pięknej Wiosenki nie pomagają. Dopiero słońce topi Zimę i zostaje z niej tylko śmieszna i żałosna Marzanna, którą oczywiście trzeba utopić w rzece. Marzanna błaga o darowanie jej życia i Wiosenka, litując się nad nią, pozwala jej pilnować pól obsianych ziarnem, pozwala jej zostać strachem na wróble. Szybkonogi zając Kicuś zawiadomi wszystkich, że już nadchodzi, że już jest Wiosna i będzie podlewał to najważniejsze ziarno, z którego urodzi się nowe życie. Nikt już nie przeszkodzi Wiosence obsypać kwieciem łąk i drzew.
O tym, o przemijaniu, o cudzie narodzin nowego życia opowie nasza bajka.

Spektakl dla dzieci w wieku od 3 lat.
Czas trwania: ok. 60 min.

Cena biletu: 10,- zł dla grup powyżej 40 dzieci; 12,- zł dla grup poniżej 40 dzieci.  Opiekunowie – wstęp bezpłatny.

Zapraszamy również widzów indywidualnych. Są jeszcze wolne miejsca! Bilet – 12 zł.

Zgłoszenia prosimy kierować na e-mail: art@ckis.kalisz.pl. Wstępna rezerwacja telefoniczna: Dział Artystyczny, tel. 62 764 10 48, 62 765 25 45.

ZAJĄCZKOWE NIESPODZIANKI Karta zgłoszenia