Studio Happy Singers – „Piosenka o powstaniu”

Wyjątkowy koncert zainspirowany albumem Agi Zaryan: "Umiera piękno", w niebanalnych aranżacjach Doroty Wróblewskiej... Zagrają i zaśpiewają uczniowie Studia Happy Singers oraz zaproszeni goście...

[Od: So. 13.11.]
Bilety: sala widowiskowa, bezpłatne wejściówki dostępne w kasie CKiS, 0,00

‚,Piosenka o powstaniu”

koncert zainspirowany albumem Agi Zaryan: „Umiera Piękno” z 2007 roku ukazanego z okazji 63 rocznicy wybuchu powstania warszawskiego. 

Na płycie znajdują się niepopularne piosenki w jazzowych, nostalgicznych aranżacjach, które ukazują muzycznie w nieco odmienny sposób temat powstania.

„Podjęliśmy się opracowań tych piosenek na fortepian i głosy, a także instrumenty towarzyszące, a także wplatając w nie inne, spoza płyty pieśni zachowując je w duchu skromnego, charakterystycznego brzmienia w nostalgicznym nastroju”.

Zagrają i zaśpiewają uczniowie Studia Happy Singers,  wychowankowie Marcina Mańki ze ZSP im Jana Brzechwy w Dopiewie oraz Konsonans – kuźnia muzycznych talentów pod jego kierownictwem.

Dorota Wróblewska 

wokalistka, pianistka, certyfikowany (ECEW/ Voice & More) trener wokalny, właściciel Studia Edukacji Wokalnej Happy Singers, związana artystycznie z Kaliszem, współpracowała m.in. z Uniwersytetem im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Filharmonią Kaliską, Filharmonią Częstochowską, Teatrem im. Wojciecha Bogusławskiego w Kaliszu; osobistą działalność muzyczną z powodzeniem łączy z działalnością edukacyjną młodych adeptów sztuki wokalnej.

 

Zapraszamy!

Bezpłatne wejściówki dostępne w kasie CKiS

od 20 października…

Dołącz do naszego wydarzenia na FB:

Piosenka o powstaniu