z cyklu: Kaliskie Koncerty Akustyczne – CHEAP TOBACCO koncert online

CHEAP TOBACCO to wybuchowa mieszanka czystej energii, autentyczności oraz mocnego vintageowego brzmienia, połączona z charyzmatycznym głosem dziewczyny z Bieszczad... Zapraszamy do subskrypcji naszego kanału na youtube! Organizatorzy: Miasto Kalisz, Stowarzyszenie Pro Kalisia, współorganizator: Centrum Kultury i Sztuki w Kaliszu.

[Od: Pt. 22.01.]
Bilety: 0,00

 

Zobacz koncert Cheap Tobacco na naszym YouTube!

Pamiętaj o włączeniu powiadomienia, aby nie przegapić premiery koncertu.

📣  Subskrybuj nasz kanał 👈  i daj „łapkę w górę” 👍

CHEAP TOBACCO

NOMINOWANI DO FRYDERYKA 2019!
Nadzieja roku według kwartalnika „Teraz Rock”, porównywani do The Black Keys. Nie da się ich łatwo zaszufladkować, zwłaszcza, że każdy koncert to zupełnie inaczej opowiedziana historia. Wokalistka została czterokrotnie uznana NAJLEPSZĄ bluesową wokalistką w Polsce oraz została nominowana do wokalistki ROCKU Antyradia! Koncert premierowy ostatniej płyty odbył się w studiu im. Agnieszki Osieckiej w radiowej Trójce. Kto lubi i ceni dobre teksty, żywiołowość, energię mocnych brzmień jak i nostalgię spokojniejszych ballad – zakocha się w muzyce zespołu!

Pomimo uznania w świecie „bluesowym”, muzyka zespołu wybiega daleko poza jego granice, czerpiąc z dorobku muzyki rockowej, soulowej, pop, funky, zaczepiając również o lekką psychodelię. Utwory z nowego albumu to zarówno dawka dobrego vintage’owego brzmienia oraz mocnych riffów jak i snujących się, ciężkich, zadymionych i przestrzennych ballad. Teksty opowiadające o wewnętrznych konfliktach, z którymi mierzy się każdy z nas, o odejściu- tym na chwilę i tym nieodwracalnym. O przemijaniu ale też o nadziei na finalną zgodę i porozumienie.

„CHEAP TOBACCO to zespół, który stworzył własny, atrakcyjny język muzyczny, którym porozumiewają się z młodymi i starszymi odbiorcami. Choć młodzi, tworzą dojrzale i świadomie.Grają materiał w pełni autorski. Od kilku lat ich muzyka regularnie gości w autorskich audycjach Trójki. Słuchacze moich audycji często pytają o ich nowe nagrania.”
Jan Chojnacki
(Trójka – Polskie Radio)

„Proszę ich zobaczyć, bo płyta jest naprawdę świetna i świetnie się jej słucha, a na koncertach to wygląda jeszcze lepiej.”
Piotr Baron (Radiowa Trójka)

Więcej informacji oraz zakup płyt na oficjalnej stronie zespołu:

http://cheaptobacco.pl

https://www.facebook.com/cheaptobaccoband

SUBSKRYBUJ NASZ KANAŁ i obejrzyj koncert!