Z cyklu Scena Studio zaprasza – ORNERY BROAD (Kwiatkowska/ Sicińska/ Wolski)

TRZY KOBIETY - TRZY ŻYWIOŁY...
ORNERY BROAD to wyjątkowe kobiece trio, niezwykłe barwy głosów, charyzma...
Tym razem Scena Studio zaprasza na koncert z gatunku country/ folk amerykański.

[Od: Pt. 21.02.]
Bilety: sala studio, bilet 30,00

ORNERY BROAD

(Kwiatkowska/ Sicińska/ Wolski)

TRZY KOBIETY – TRZY ŻYWIOŁY // ORNERY BROAD // Country/ Folk Amerykański

To kombinacja potrójnej, różnorodnej kobiecej energii z hartowaną przyjaźnią i ze śpiewem. I z winem.

Pochodzą z różnych stron i muzycznych gruntów, ale łączy je sentyment do americany. Tego właśnie można spodziewać się na ich koncertach, a cała reszta jest totalnie niespodziewana.

Skład zespołu:

Natalia Kwiatkowska

pochodzi z Bieszczad a dokładnie z Cisnej. Została Uznana za najlepszą wokalistkę bluesową 2015, 2016 oraz 2018 wg czytelników kwartalnika „Twój Blues”. Z zespołem Cheap Tobacco, w którym jest wokalistką, zdobyła nominację do Fryderyka 2019 za najnowszy album „Szum” oraz Grand Prix większości konkursów muzyki bluesowej i około- bluesowej w kraju, m. in na Rawa Blues.

Eliza Sicińska

wokalistka, autorka tekstów i kompozycji, o szerokim wachlarzu muzycznych inspiracji, ze szczególnym zamiłowaniem do muzyki bluesowej i amerykańskiego folku. Jej głęboki głos charakteryzuje się ciepłą, ciemną barwą oraz niskimi tonami. Wyróżniona nagrodami dla najlepszej wokalistki i osobowości scenicznej VI edycji festiwalu „Bluesroads”, Wielki Ogień im. Miry Kubasińskiej 2015 oraz XXV edycji festiwalu „Blues nad Bobrem”. Jest wokalistką zespołu Hot Tamales zdobywającego uznanie w kraju oraz za granicą.

Paula Wolski

jest fińską piosenkarką mieszkającą już od prawie dekady w Polsce. Gra na ukulele i na skrzypcach i śpiewa folk, country i bluegrass, jak również piosenki zainspirowane fińską muzyką ludową. Jej piękny głos koi i leczy. Oprócz repertuaru muzyki popularnej Paula często organizuje i przedstawia fiński epos narodowy „Kalevala”, gdzie opowiada fabułę eposu po polsku a częściowo śpiewa w oryginale.

https://www.facebook.com/ornerybroad/

Dołącz do nas! https://www.facebook.com/events/1279049025637663/