„Zimowa opowieść” Stowarzyszenia „Łyżka Mleka”

Stowarzyszenie Promocji Sztuki "Łyżka Mleka" oraz Centrum Kultury i Sztuki zapraszają na wieczór pełen muzyki i poezji, w zimowej scenerii. Wystąpią młodzi i utalentowani artyści: Agata Plewińska, Jan Derbiszewski, Piotr Józefiak i Wiktor Góral, którzy są uczniami Zespołu Szkół Techniczno-Elektronicznych w Kaliszu. Serdecznie zapraszamy!

[Od: Nd. 07.01.]
Bilety: sala studio, wstęp wolny, 0.00

Stowarzyszenie Promocji Sztuki „Łyżka Mleka” proponuje wkroczyć w  Nowy Rok w nostalgicznym nastroju i na pierwszą styczniową niedzielę zaprasza do wysłuchania Agaty Plewińskiej w recitalu, na który składają się utwory skomponowane przez Jana Derbiszewskiego, Piotra Józefiaka i Przemysława Olka do wierszy Adama Asnyka, Josifa Brodskiego i Juliana Tuwima. Poza poezją klasyków wysłuchamy także kilku piosenek z tekstami Anety Kolańczyk. Wieczór wypełnią ponadto wiersze współczesnych poetów, które usłyszymy w interpretacji Wiktora Górala.

W tle będzie można kontemplować zimowe fotografie kilku autorek i autorów związanych ze Stowarzyszeniem.

Agata Plewińska, Jan Derbiszewski, Piotr Józefiak i Wiktor Góral są uczniami Zespołu Szkół Techniczno-Elektronicznych w Kaliszu. Wszyscy wielokrotnie już uczestniczyli w imprezach organizowanych przez Stowarzyszenie „Łyżka Mleka”.