#ZostańWDomu – Hubert Szczęsny – koncert online

Serdecznie zapraszamy Państwa na koncert online z gatunku world music. Hubert wraz z zespołem "Nie Strzelać do Pianisty" gościł już u nas w ramach cyklu "Scena Studio zaprasza". Tym razem będzie to projekt solowy, który na pewno jeszcze bardziej podkreśli niezwykłą barwę głosu tego artysty.

[Od: Pt. 08.05.]
Bilety: 0,00

Zobacz KONCERT HUBERTA na naszym YouTube!

Pamiętaj o włączeniu powiadomienia, aby nie przegapić premiery koncertu.

 

HUBERT SZCZĘSNY

Charakterystyczny głos o niespotykanej barwie oraz charyzma sceniczna Huberta w powiązaniu z bardzo dobrze rozumiejącą się sekcją rytmiczną zespołu przekłada się na piękne kompozycje, które można określić terminem z gatunku muzyki World Music.

Repertuar to w większości autorskie kompozycje podparte coverami w ich własnych niepowtarzalnych aranżacjach.

Podczas 6 lat aktywności artysta zagrał solowo oraz z zespołem ok. 800 koncertów w Polsce jak i za granicą (kluby, plenery), gdzie dzielił scenę z takimi gwiazdami polskiej estrady jak zespół Bajm, LemOn, Feel, Ania Dąbrowska, Patrycja Markowska czy Andrzej Krzywy z zespołem De Mono.

Występował na dużych scenach największych festiwali w Polsce takich jak: Suwałki Blues Festiwal, Gdynia Blues Festiwal, Rawa Blues w Katowicach, Jimiway Festiwal czy Olsztyńskie Noce Bluesowe.

Artysta ma za sobą dwie europejskie trasy koncertowe (Niemcy, Holandia, Francja, Włochy, Czechy) oraz wyjazd za ocean gdzie reprezentował Polskę na International Blues Challenge w Memphis, Tennessee USA.

Wokalista 2019 roku w plebiscycie Blues Top na najlepszy bluesowy głos w Polsce.


Zapraszamy na kanały społecznościowe Centrum Kultury i Sztuki w Kaliszu.  100% on-line!

Dołącz do naszego wydarzenia na Facebook: #ZostańWDomu – Hubert Szczęsny – koncert online