#ZostańWDomu – Paula Pływaczyk – koncert online

Zapraszamy na koncert charyzmatycznej wokalistki, gitarzystki, autorki tekstów i kompozytorki. Paula w koncercie online zaprezentuje swój solowy projekt, zaczaruje ciepłym klimatem akustycznych ballad i nie tylko... Muzyka z pogranicza rocka, bluesa, folku i popu. 100 % online!

[Od: Pt. 12.06.]
Bilety: 0,00

Paula Pływaczyk

solowy projekt charyzmatycznej wokalistki z akustyczną gitarą. Swój pierwszy instrument pożyczała na zmianę z siostrami od kuzynki, tylko ona jednak pozostała wierna gitarze i rozwinęła swoją pasję zamieniając ją w zawód i szereg sukcesów.

Kompozytorka i autorka tekstów głównie w  języku angielskim. Ponadto twórczyni i pomysłodawczyni grupy wokalnej „AUTOKOREKTA”, która wykonuje zarówno jej autorskie kompozycje, jak i innowacyjne aranżacje znanych coverów. Z jej pomocą swój talent rozwija wielu młodych ambitnych uczniów, z których to osiągnięć jako nauczyciel czerpie ogromną satysfakcję.

Obok wielu nagród i wyróżnień, Paula może pochwalić się koncertem w Muzycznym Studiu Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej. W 2014 roku jako duet Shoe laces, wraz z Michałem Szpajda, wydała debiutancki album „Time To Grow Up”, na którym znajduje się 11 autorskich kompozycji. Płyta dotarła nawet do zagranicznego radia w Manchesterze, gdzie była odtwarzana w dwóch audycjach muzycznych Paula Smitha „Through the curtain”.

Podczas późniejszej współpracy muzycznej z Mariuszem Łęckim powstały dwa klipy „home-made” do utworów „Flower” oraz „Ice land” w nowych aranżacjach,  które widnieją na kanałach społecznościowych.

Obecnie artystka na scenie gości sama, jako jednoosobowy zespół i czaruje ciepłym klimatem akustycznych ballad i nie tylko…

Dźwiękom gitary towarzyszą również instrumenty perkusyjne co daje niezłego kopa, w brzmieniu rocka, bluesa, folku i popu, utworom które wciągają w świat muzyczny niebieskookiej blondynki:)

Zapraszamy więc na kanały społecznościowe Centrum Kultury i Sztuki w Kaliszu.

Dołączcie do naszego wydarzenia na Facebook: #ZostańWDomu – Paula Pływaczyk – koncert online