wydarzenie: spektakl

„Mały Książę” – zaproszenie na premierę

Projekt „Mały Książę” to muzyczny spektakl dla dzieci i młodzieży szkolnej, w którym aktorami są dzieci i młodzież z kaliskich szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Przygotowywany jest w ramach warsztatów teatralnych, organizowanych przez W.I.E.-Kama Kowalewska-Kulawinek. Spektakl ma formę musicalu opartą o autorskie piosenki i profesjonalnie przygotowane układy choreograficzne, zrealizowane z myślą o tutoringu rówieśniczym (dzieci uczą… Read more »

MISTERIUM MĘKI PAŃSKIEJ w Kaliszu

Plenerowe widowisko pt. Męka i śmierć Pana naszego Jezusa Chrystusa prezentowane jest po raz 27. w okresie poprzedzającym Wielki Tydzień, w Kaliszu i w wielu miejscowościach regionu. W tym roku, w sobotę, 1 kwietnia  o godz. 19.30 zapraszamy do Kalisza na plac przy kościele Św. Matki Teresy z Kalkuty, ul. Szewska 1 (Osiedle Ogrody).  Warto… Read more »

Teatr Pana O „W pracowni Ambrożego Kleksa” spektakl UV dla dzieci

  Teatr Pana O „W PRACOWNI AMBROŻEGO KLEKSA” spektakl UV dla dzieci Teatr Pana O wraz z Ambrożym Kleksem zabierze wszystkich do roztańczonej, rozśpiewanej i pełnej magii pracowni Profesora Kleksa. Podczas niezwykłego spektaklu „W pracowni Ambrożego Kleksa” postacie wchodzą w interakcje z publicznością. Spektakl ten został stworzony z myślą o najmłodszych, by oprócz niepowtarzalnych wrażeń… Read more »

IMPRO BANG! – spektakl Teatru Komedii Impro w Łodzi

IMPRO BANG! to zbiór tzw. gier impro, czyli następujących po sobie kilkuminutowych scenek, w których aktorzy mierzą się z wyzwaniami rzucanymi przez publiczność. Improwizatorzy proszą o sugestie dotyczące miejsca akcji i ról, w jakie będą się wcielać, i na tej podstawie na bieżąco tworzą spektakl. Aktor, jeśli tak zadecydują widzowie, może stać się dowolną postacią,… Read more »

„Wiem, że wiesz” – komedia

„Wiesz, że wiem” Znakomita komedia z plejadą polskich gwiazd. Bawi do łez, a przy tym wiele uczy o prawdziwej przyjaźni. „Wiesz, że wiem” przypomina, że kłamstwo zawsze ma krótkie nogi. Prawdziwa przyjaźń powinna opierać się na szczerości – jednak wszyscy dobrze wiemy, że nie zawsze tak jest. Czy zastanawialiście się kiedyś, co naprawdę myślą o… Read more »

IMPRO BANG – spektakl Teatru Komedii w Łodzi

IMPRO BANG! – 3…2…1… Zaczynamy! Dynamiczne, nieprzewidywalne show, w którym aktorzy zmierzą się z wyzwaniami rzucanymi przez widzów! Przeżyj i twórz z nami to emocjonujące widowisko, które odbędzie się tylko raz! Każdy spektakl pozwala zapomnieć o codziennych zmartwieniach i śmiać się do łez. Każde przedstawienie jest PREMIEROWE!     Teatr Komedii Impro regularnie występuje na… Read more »

Bajka dla dzieci „ŚNIEŻNICZKA, ŚNIEGOWA KSIĘŻNICZKA”

Śnieżniczka, najmłodsza córka Zimy, pod postacią ptaszka wyrusza w świat. Będzie zwiastunem pierwszego śniegu, mrozu i zimowej zawieruchy. Towarzyszy jej Mróz, Wiatr Północny i najlepszy przyjaciel Bałwanek, który nic nie wie. Jękliwej i płaczliwej Jesiennej Szarudze udało się zabrudzić błotem skrzydełka Śnieżniczki.  Biedna  Śnieżniczka z takimi skrzydełkami nigdzie już nie pofrunie. I kto teraz oznajmi… Read more »