Jak co roku kino Centrum zaprasza na Festiwal Duchów, w tym roku zapraszamy w dniach 1-2 listopada, start o godz. 20:00, bilet kosztuje jedyne 30zł i upoważnia wejście na 3 filmy, od Państwa zależy czy obejrzą np. 3 filmy jednego dnia, czy np. 1 w piątek, a 2 w sobotę, lub odwrotnie. Można też obejrzeć tylko jeden wybrany film w cenie 15zł.

Podczas Festiwalu Duchów kasa czynna:

1.11  17:00-24:00
2.11  15:00-24:00

 

 

 

 

piątek, 1 listopada

godz. 20:00 Złe miejsce

godz. 22:00 Laleczka

godz. 23:50 Upiorne opowieści po zmroku

sobota, 2 listopada

godz. 20:00 Upiorne opowieści po zmroku

godz. 22:00 Złe miejsce

godz. 23:50 Laleczka

 

Widzów straszyć będą studenci Studium Animatorów w Kaliszu 😉

Złe miejsce

Wieloletni kumple, Stan i Dommer, nie mają łatwego życia. Pierwszy wychowuje się pod okiem surowego, niestroniącego od przemocy dziadka i bez wzajemności podkochuje się w pięknej koleżance – Roxy. Drugi wciąż pada ofiarą dręczycieli. Ale „ludzkie potwory” i tak są niczym wobec koszmaru, który ożywa i zagnieżdża się w starej szopie nieopodal domu Stana. Kiedy mordercze stworzenie zabija mu dziadka, chłopak wpada na szatański pomysł. Postanawia użyć mocy istoty do własnych celów. Wkrótce Stan i Dommer zwabiają do szopy swoich największych wrogów. Tak rozpoczyna się krwawy spektakl, który pokaże, że w skali okrucieństwa człowiek może dorównać najgorszym demonom.

Laleczka

Współczesna wersja kultowego horroru. „Laleczka” przedstawia historię Karen (Aubrey Plaza), która w prezencie urodzinowym daje synowi (Gabriel Bateman) lalkę. Kobieta nie jest jednak świadoma złowieszczej natury zabawki.  W filmie występują: Aubrey Plaza („Ingrid wyrusza na Zachód”, „Legion”, „Parks and Recreation”) jako Karen, nominowany do nagród Tony i Emmy Brian Tyree Henry („Atlanta”, „Wdowy”, „Gdyby ulica Beale umiała mówić”) jako detektyw Mike Norris i Gabriel Bateman („Kiedy gasną światła”, „American Gothic”) jako Andy. Głosem kultowej lalki przemówi aktor Mark Hamill („Gwiezdne wojny”, „Templariusze”).

Upiorne opowieści po zmroku

Niektórzy ludzie wierzą, że jeśli powtarzamy pewne historie odpowiednio często, to stają się one prawdziwe… Przez dekady upiorna posiadłość rodziny Bellows rzucała ponury cień na okolicę. To właśnie tam, w domu położonym na obrzeżach miasta Mill Valley, młoda dziewczyna – Sarah opisała swoje pełne strasznych sekretów życie w tajemniczej księdze. Wkrótce opowieści z niej staną się przerażająco realne dla grupy przyjaciół, którzy po latach trafią do opuszczonego domu Sarah. Ignorując ostrzeżenia uwolnią oni złowrogą moc księgi i przebudzą do życia istoty z najgorszych koszmarów.

 

 

 

 

 

Kup bilet online

Kup bilet online