Wydarzenia

Scena Studio zaprasza – Kwartet Smyczkowy ANOVA & BASIA WŁODARSKA koncert świąteczny

"Scena Studio zaprasza" na klimatyczny świąteczny koncert. Usłyszymy polskie oraz zagraniczne kolędy w niecodziennych aranżacjach i w oryginalnym brzmieniu. Projekt Kwartetu Smyczkowego ANOVA i Basi Włodarskiej to wyjątkowo interesujące połączenie muzyki klasycznej z jazzem, soulem... Zapraszamy na prawdziwą muzyczną ucztę i magiczny klimat Świąt Bożego Narodzenia!

Pt. 09.12. godz.: 19:00
Bilety: przedsprzedaż - 35 zł / sprzedaż (09 grudnia) - 40

Koncert kameralny „W świecie opery i muzyki Chopina” ODWOŁANY

Centrum Kultury i Sztuki w Kaliszu zaprasza do Pałacu Myśliwskiego Książąt Radziwiłłów w Antoninie na nastrojowy koncert kameralny. Usłyszymy najpiękniejsze arie operowe i utwory Fryderyka Chopina. W romantyczny świat muzyki zabiorą nas Daria Stachowicz - sopran i Robert Adamczak fortepian.

Nd. 11.12. godz.: 17:00
Bilety: Sprzedaż biletów od 21 października 2022, kasa CKiS w Kaliszu i Antoninie oraz online

Zadanie “Biesiada Folkloru Ziemi Kaliskiej 2022”

Centrum Kultury i Sztuki w Kaliszu realizuje w 2022 roku zadanie pn. „Biesiada Folkloru Ziemi Kaliskiej 2022” dofinansowane ze środków Ministra Kultury Dziedzictwa Narodowego i Sportu, ze środków Samorządu Województwa Wielkopolskiego oraz ze środków Funduszu Popierania Twórczości Stowarzyszenia Autorów ZAiKS.

[Od: Nd. 02.01.] Potrwa do: Pt. 30.12.
Bilety: wstęp wolny

Scena Studio zaprasza – KATHIA koncert walentynkowy

W Nowym Roku "Scena Studio zaprasza" na koncert zjawiskowej, bardzo utalentowanej dziewczyny, która... została najintensywniej koncertującą artystką w Polsce w czasie pandemii! Przy okazji wydała debiutancką EP, której nakład rozszedł się w cztery miesiące! Gdziekolwiek zagra, tam jest efekt "wow". Czas na Kalisz!!!

Pt. 17.02. godz.: 19:00
Bilety: przedsprzedaż - 25 zł (od 02 stycznia do 16 lutego) / sprzedaż (17 lutego) - 30