Jak co roku, Kino Centrum zaprasza na “Festiwal Duchów”, w tym roku proponujemy Maraton Halloween i trzy znakomite horrory. Bilety na wszystkie filmy tylko 25 zł, jest możliwość kupienia biletu na poszczególne seanse w cenie 12 zł.

Straszyć widzów będą studenci:
logo-straszenie

 

 

 

 

 


 

7744809-3

20:00 Kiedy gasną światła

Kiedy Rebecca opuściła rodzinny dom, myślała, że wraz z nim pozostawiła za sobą lęki z dzieciństwa. Dorastając, nigdy nie miała całkowitej pewności, co było prawdziwe, a co nie, zwłaszcza kiedy gasły światła. Teraz jej młodszy brat, Martin, jest świadkiem tych samych niewyjaśnionych i przerażających sytuacji, które kiedyś wystawiały na próbę jej zdrowie psychiczne i zagrażały bezpieczeństwu. Przerażająca istota w tajemniczy sposób związana z matką rodzeństwa, Sophie, ponownie pojawiła się w ich życiu. Tym razem jednak, w miarę jak Rebecca zbliża się do odkrycia prawdy, nie ma wątpliwości, że ich życiu zagraża niebezpieczeństwo… zwłaszcza Kiedy gasną światła.

7695701-3

 

21:30 Szubienica

Po dwudziestu latach od tragicznego wypadku, do którego doszło w niewielkim miasteczku podczas szkolnego przedstawienia, uczniowie szkoły postanawiają ponownie wystawić feralną sztukę, aby w dość niefortunny sposób uczcić rocznicę tragedii. Szybko przekonują się jednak, że do pewnych rzeczy lepiej nie wracać.

 

 

 

7368591-3

23:00 Egzorcysta

Kontrowersyjny i popularny od momentu pojawienia się na ekranach, “Egzorcysta” przetrwał jako klasyk, który miał ogromny wpływ na kolejne filmy, i który szokuje oraz przeraża do dnia dzisiejszego. Ta wywołująca dreszcze, realistyczna opowieść o przerażającej istocie obecnej w niewinnej dziewczynie, szalonej decyzji jej matki, która ma pomóc ją uratować oraz dwóch księżach – jednym wątpiącym i drugim, głęboko wierzącym – łączącym siły w walce z najpotężniejszym złem, zawsze zapiera dech w piersiach widzów. Fenomen swoich czasów i wszech czasów, “Egzorcysta”, zaskakuje i wywołuje niepokój, jak żaden inny film.  “Egzorcysta” opowiada historię mieszkającej z rodzicami w Waszyngtonie małej Regan. Dziewczynka zostaje opętana przez tajemne moce, które nie dotykają tylko jej, lecz zdają się przygotowywać do wypełznięcia na cały świat. Na miejsce tragedii zostaje wezwanych dwójka egzorcystów. Rozpocznie się pojedynek pomiędzy kapłanami a demonem, który dobrze zna ich życia prywatne i wie, jak można ich zaatakować…

Kup bilet online

Kup bilet online