SARSA – koncert walentynkowy – relacja

13 lutego 2020

Dziennikarze muzyczni uznali ją za prekursorkę nowego polskiego popu i największy, najbardziej osobliwy debiut ostatnich lat. Teledyski do jej utworów mają ponad 200 milionów odtworzeń! Koncerty cieszą się wielkim zainteresowaniem. Natomiast każdy album i single SARSY zostały nagrodzone diamentowymi, platynowymi, czy złotymi płytami za sprzedaż.

I właściwie tyle moglibyśmy napisać po koncercie Sarsy w Centrum Kultury i Sztuki w Kaliszu. Bo cóż można jeszcze wymyślać, skoro Sarsa „tylko” potwierdziła co powyższe.

  • Tak, jest prekursorką nowego polskiego popu. Nawet jeśli ten gatunek nie jest Twoim ulubionym, to nie przejdziesz koło Sarsy obojętnie.
  • Jest osobliwą osobliwością, ale to wynika z jej osobowości, tej scenicznej i tej ludzkiej.
  • 200 milionów odtworzeń jej teledysków to dopiero początek, tak przeczuwamy.
  • Koncert, jak każdy inny jej występ publiczny cieszył się wielkim zainteresowaniem i sala w Centrum Kultury i Sztuki w Kaliszu była wypełniona po brzegi.
  • Publika znała i czuła jej utwory, Sarsa czuła publiczność. W końcu to był koncert walentynkowy!

Jeśli do tego dodamy dbałość o szczegóły, oprawę audiowizualną i profesjonalizm ekipy technicznej efekt może być tylko jeden – diabelnie dobry koncert.

SARSA – koncert walentynkowy

Opublikowany przez Centrum Kultury i Sztuki w Kaliszu Czwartek, 13 lutego 2020


Przy okazji zapraszamy na nasze przyszłe wydarzenia w Centrum Kultury i Sztuki w Kaliszu. Mamy więcej takich perełek ;).