Wesoły koniec wakacji :)

Wakacje tak szybko mijają, niedługo tegoroczne będą już tylko wspomnieniem :) Żeby osłodzić choć troszkę ten fakt, postanowiliśmy zaprosić Was - Drogie Dzieci wraz z Opiekunami - na plac przy Centrum Kultury i Sztuki na ... WESOŁY KONIEC WAKACJI. Będą niesamowite zabawy z Ciocią Zabawą, a później koncert! Wystąpią... Marchewka, Burak oraz Groszek :)

[Od: Nd. 02.09.]
Bilety: Plac przy CKIS, wstęp wolny, 0,00

Ciocia Zabawa

WESOŁY KONIEC WAKACJI rozpoczniemy z Ciocią Zabawą (godz. 15.30), która poprowadziła już tysiące wesołych imprez dla dzieci! Ciocia Zabawa wie, że animacje są gwarancją udanej zabawy, tak, żeby żadne dziecko się nie nudziło. Będziemy uczyć się prostych układów tanecznych i tańczyć. Będziemy śpiewać. Będą też quizy wiedzy na różne tematy i konkursy z nagrodami. Do wspólnego dokazywania postaramy się wciągnąć dorosłych. Ciocia Zabawa z Sali Zabaw Bajka w Kaliszu to pewność dużej dawki śmiechu i radości. 

 

Centrum Uśmiechu

Na WESOŁY KONIEC WAKACJI, zespół Centrum Uśmiechu przygotował koncert pt.: „W krainie Brzechwy i Tuwima” (godz. 17.00), w którym główną rolę odgrywają… MARCHEWKA, BURAK oraz GROSZEK. Całe show opiera się na piosenkach do wierszy gigantów pióra – Jana Brzechwy i Juliana Tuwima. W przerwach między piosenkami artyści przeprowadzą konkursy zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych, które nawiążą do treści wykonywanych utworów. Część piosenek będzie miała charakter interaktywny – co, mamy nadzieję, skłoni uczestników do czynnego udziału w koncercie. W trakcie występu artyści będą często wychodzić przed scenę i zachęcać publiczność do wspólnej zabawy. Bardzo ważnym elementem koncertu jest stworzenie w świadomości naszych milusińskich pozytywnego wizerunku postaci z Warzywolandii, a dzięki temu odpowiedniego nastawienia do konsumpcji warzyw. Oczywiście, w trakcie show, nie może zabraknąć największych hitów Zespołu takich jak “Olimpiada w Jarzynowie” czy “Gruszka”.

ZAPRASZAMY !!!