Gatunek: Czarna komedia

Plakatobranie

Potrzebujecie udekorować salon, pokój, korytarz, cokolwiek Mamy dla Was super wiadomość Po raz pierwszy w Kaliszu organizujemy PLAKATOBRANIE Posiadamy plakaty z kilkunastu lat wstecz Wystarczy przyjść, obejrzeć i całkowicie za darmo wziąć plakat który się spodoba 🙂 Start imprezy – 8 października (godz. 16:00-20:00) Uwaga ilość plakatów ograniczona Kto pierwszy ten lepszy Miejsce PLAKATOBRANIA – Sala Studio… Read more »

Deerskin Klub Filmowy

Oscarowa obsada, zabójczy styl i absurdalnie zabawna historia. W  Deerskin czarna komedia miesza się z dramatem i thrillerem proponując widzowi intelektualną rozrywkę.  To film o zwyczajnym szaleństwie.  Ale przede wszystkim też o wolności: o tym, co z nią robimy – przyznaje Quentin Dupieux, twórca kultowej  Morderczej opony. Film jest także aktorskim  tour de force Jeana Dujardina, który w   Deerskin kpi z własnego gwiazdorskiego statusu. Bohaterką czarnej komedii… Read more »

Party

Pokazywana w konkursie głównym na ostatnim festiwalu Berlinale, znakomita farsa z życia wyższych sfer w gwiazdorskiej obsadzie (Kristin Scott Thomas, Patricia Clarkson, Timothy Spall, Cillian Murphy). Janet (Kristin Scott Thomas) organizuje domowe przyjęcie w gronie najbliższych, aby uczcić swój awans na ministrę zdrowia w brytyjskim rządzie. Wśród gości są sarkastyczna April (Patricia Clarkson) i jej… Read more »