Poczuliśmy się jak w domu – wernisaż wystawy – fotorelacja

5 października 2023
„Centrum Kultury i Sztuki – poczuj się jak w domu” to nowa wystawa w Centrum Kultury i Sztuki w Kaliszu.
Wystawa ta powstała z inicjatywy Martyny Załeckiej, która od dłuższego czasu chciała pokazać efekty pracy nad pomysłem, który realizowany był w ubiegłym roku. Powstały wtedy fotografie wykonane w budynku CKiS.
Na tej wystawie jest tylko niewielka ich część. Każdy autor wybrał kilka, które uznał za najciekawsze.
Autorzy:
Martyna Załecka – absolwentka studium animatorów w Kaliszu na profilu teatralnym, pedagog i arteterapeuta, wolontariusz fundacji Misz-Masz. Fotografią zainteresowała się 10 lat temu – fotografowała wtedy urbeksy. Obecnie hobbystycznie zajmuje się fotografią portretową
Robert Rylski – fotograf, amator, tak zwany samouk. Fotografia zajmuje się od ośmiu lat. Cały czas poszukuje swojej drogi, krajobraz, architektura, modeling, akt. Ostatnie dwa lata, to fotografia przyrodnicza, a zwłaszcza ornitologiczna.
Michał Werbiński – przewodniczący Stowarzyszenia Fotograficznego „Perspektywa”. Absolwent Collegium Da Vinci na kierunku „Fotografia”. Prywatnie szczęśliwy mąż i dumny tata dwóch synów. Fotografia to jego pasja, odskocznia od szarości dnia i możliwość pokazania świata swoimi oczami. Uwielbia wykonywać reportaże choć portrety to także coś co wywołuje uśmiech na jego ustach.
Wystawę można oglądać do 18 października 2023.
Zapraszamy serdecznie i polecamy po obejrzeniu wystawy przejść się po wnętrzach budynku CKiS i zidentyfikować sfotografowane miejsca.