Centrum Kultury Wokalnej – nabór !

Centrum Kultury Wokalnej ogłasza nabór!

[Od: Śr. 04.10.] [Od: Pt. 06.10.]

Centrum Kultury Wokalnej ogłasza nabór!

Zapisy i przesłuchania: 4 i 6 października od godz. 15:30 do 18:30

Zajęcia: środa i piątek 15:30 do 17:00 i 17:00 do 18:30

Instruktorzy:
Aneta Grzelaczyk – Erguc
– mgr wychowania muzycznego Uniwersytetu A. Mickiewicza w Kaliszu. Nauczyciel z 17 letnim stażem Uniwersytet im. Adama Mickewicza w Poznaniu o/Kalisz.  Pasjonat śpiewu. Organizator konkursów piosenki obcojęzycznej,  współudział w projekcie dobre praktyki z SP 7.  Osoba kreatywna szukająca nowych pomysłów, jak rozkochać dzieci w ekspresji wokalnej.

Edyta Stangret-Nowak
– mgr wychowania muzycznego Uniwersytetu Łódzkiego, nauczyciel muzyki w Szkole Podstawowej nr 7 w Kaliszu, trener emisji głosu, wykładowca studiów podyplomowych w Niepublicznej Placówce Kształcenia Nauczycieli w Kaliszu, Biegły Sądowy w dziedzinie Logopedii, Neurologopedii i Pedagogiki przy Sądzie Okręgowym w Kaliszu, certyfikowany logopeda ogólny i neurologopeda, pomysłodawca i organizator Kaliskiego Konkursu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej o zasięgu ogólnopolskim w CKiS w Kaliszu.

Podczas XIV i XV Kaliskiego Konkursu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej o zasięgu ogólnopolskim w CKiS w Kaliszu realizowane były projekty muzyczne autorstwa Edyty Stangret – Nowak przy współpracy Anety Grzelczyk – Erguc:
• piosenka „ Chcę być Kopciuszkiem” z musicalu METRO z muz. J. Stokłosy
• piosenka (cover) Kuby Badacha „Mario czy już wiesz” przy współpracy z Kaliską Orkiestrą Symfoniczną pod kierunkiem Pana Adama Klocka. Przy fortepianie uczeń III LO im. M. Kopernika – Mateusz Wywrocki.

Odpłatność: 50 zł za miesiąc