„Centrum Kultury i Sztuki – poczuj się jak w domu” – nowa wystawa w CKiS

Już od 4-go października w Centrum Kultury i Sztuki rusza nowa wystawa fotografii pod nazwą „Centrum Kultury i Sztuki – poczuj się jak w domu”

[: Śr. 04.10.] Potrwa do: Śr. 18.10.
Bilety: wstęp wolny

Truman Capote w „Śniadaniu u Tiffaniego” pisał – „Dom jest tam gdzie czujesz się jak w domu”.
Dom jest także miejscem, gdzie chce się wracać i można poczuć się w pełni sobą.

Czy więc miejsce kultury można połączyć z domem?
Fotografowie: Martyna Załecka, Robert Rylski i Michał Werbiński uważają, że jest to możliwe.

Artyści z przymrużeniem oka postanowili pokazać, że w kaliskim Centrum Kultury i Sztuki zawsze panuje domowa i rodzinna atmosfera oraz to, że do obcowania ze sztuką nie trzeba być jej wybitnym znawcą.

Zapach kawy, smak wina i miłe uśmiechnięte osoby – cóż więcej by poczuć się dobrze, jak w domu. Zapraszamy na wystawę z cyklu ” Centrum Kultury i Sztuki – poczuj się jak w domu”.

Martyna Załecka – absolwentka studium animatorów w Kaliszu na profilu teatralnym, pedagog i arteterapeuta, wolontariusz fundacji Misz-Masz. Fotografią zainteresowała się 10 lat temu – fotografowała wtedy urbeksy. Obecnie hobbystycznie zajmuje się fotografią portretową

Robert Rylski – fotograf, amator, tak zwany samouk. Fotografia zajmuje się od ośmiu lat. Cały czas poszukuje swojej drogi, krajobraz, architektura, modeling, akt. Ostatnie dwa lata, to fotografia przyrodnicza, a zwłaszcza ornitologiczna.

Michał Werbiński – przewodniczący Stowarzyszenia Fotograficznego „Perspektywa”. Absolwent Collegium Da Vinci na kierunku „Fotografia”. Prywatnie szczęśliwy mąż i dumny tata dwóch synów. Fotografia to jego pasja, odskocznia od szarości dnia i możliwość pokazania świata swoimi oczami. Uwielbia wykonywać reportaże choć portrety to także coś co wywołuje uśmiech na jego ustach.

Na wernisaż wystawy zapraszamy 4-go października o godzinie 18:00.

Termin ekspozycji:
4.10 – 18.10. 2023