CENTRUM UŚMIECHU – koncert karnawałowy dla najmłodszych

Karnawał, karnawał, karnawał! Zapraszamy DZIECI na koncert z największymi przebojami zespołu CENTRUM UŚMIECHU. Pan Orzeszek, Pani Jagoda i Pani Truskawka przygotowali coś wyjątkowego w programie "Na zimowy czas" .

[Od: Nd. 22.01.]
Bilety: sala widowiskowa, 15.00

W karnawale, na zimowy sezon artystyczny, Centrum Uśmiechu przygotowało program „Na zimowy czas”, w którym główną rolę odgrywa Pan Orzeszek, zaś piosenki, które wykonują artyści, mają charakter świąteczno-zimowy. Obok Pana Orzeszka – przemiłe i prześliczne Pani Jagoda i Pani Truskawka!

Centrum Uśmiechu to twórcy takich hitów, jak Gruszka czy Olimpiada w Jarzynowie. Na swoim koncie mają ponad 700 zagranych koncertów w kraju i za granicą, wydanych 6 płyt, 6 teledysków oraz występy na największych trasach koncertowych w naszym kraju – Lato z Radiem, Złote Przeboje na Wakacjach, a także scenach, m.in.: Sala Kongresowa, Klub Muzyczny Stodoła, Hala na Torwarze czy Gdynia Arena. Współpracują z Agencją Rynku Rolnego a także Krajowym Centrum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. Ich teledyski osiągają milionowe odsłony.

dziecko-ckisDewizą zespołu jest to, że dla dzieci trzeba tworzyć, jak dla dorosłych, tylko lepiej. Dlatego ich znakiem rozpoznawczym jest muzyka o bogatym brzmieniu, gdzie usłyszeć można elementy folku, popu, rocka czy muzyki klasycznej. Wesoły sposób prowadzenia koncertów wpływa na podejście dzieci do sposobu słuchania muzyki, a także na prawidłowy stosunek do zdrowego stylu życia, tj. jedzenia warzyw i owoców oraz aktywności fizycznej.

Oczywiście podczas występu nie może zabraknąć największych hitów Zespołu. Zapraszamy do wspólnego śpiewania!