„Christmas Time is Here”. Koncert świąteczny.

Studio Edukacji Wokalnej Happy Singers zaprasza na piękny koncert świąteczny pt."Christmas Time is Here"
16.12.2023 – godz. 18.00
Sala widowiskowa

So. 16.12. godz.: 18:00
Bilety: sprzedaż od 02 listopada - 25
foto: Patrycja Matłoka

foto: Patrycja Matłoka

„Christmas Time is Here”
„W świątecznej aurze, nastroju, świetle i wyjątkowych dźwiękach rozgościmy się na scenie widowiskowej CKiS w Kaliszu by razem z Państwem celebrować ten cudowny i wielowymiarowy czas. My – pianiści i wokaliści ze Studia Happy Singers razem z Dorotą Wróblewską – dyrygentką, pianistką i wokalistką zabierzemy Was w muzycznie odświętną przestrzeń, zapraszamy!
W programie nasze ulubione christmas songi i zimowe piosenki na głosy solo, zespół wokalny i fortepian. Bądźcie z nami!”

foto: Patrycja Matłoka

foto: Patrycja Matłoka

Dorota Wróblewska
wokalistka, pianistka, pedagog, certyfikowany trener wokalny, właścicielka Studia Edukacji Wokalnej Happy Singers, członkini zespołu The Sunday Singers, wykładowca WP-A Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza, solistka związana z Filharmonią Kaliską, Orkiestrą Reprezentacyjną Sił Powietrznych w Poznaniu, jako korepetytor z Teatrem im. Wojciecha Bogusławskiego w Kaliszu.

 

foto Patrycja Matłoka

foto Patrycja Matłoka

Studio Edukacji Wokalnej Happy Singers
to szkoła wokalna, powstała w 2014r. w Kaliszu, jej właścicielem jest Dorota Wróblewska-certyfikowana trenerka wokalna ECEW/Voice&More. Studio zrzesza wokół siebie młodych adeptów sztuki wokalnej, wokalistów, pasjonatów śpiewu i muzyki nie zależnie od wieku. Trenerzy wokalni szczególny nacisk kładą na emisję głosu z wykorzystaniem technik SLS i IVA a także pracę z tekstem i interpretację, tworzenie harmonii i otwieranie nowych, twórczych przestrzeni muzycznych.

foto: Patrycja Matłoka

foto: Patrycja Matłoka

foto: Patrycja Matłoka

foto: Patrycja Matłoka

 

Kup bilet online:

So. 16.12. 18:00 Kup bilet!