Gala Noworoczna „Wiedeński Nowy Rok”

Powitajmy Nowy Rok w bardzo uroczysty sposób. Wyruszmy razem w niezwykłą podróż do roztańczonego Wiednia. Popłyńmy w rytmach walca wiedeńskiego, tańca, który liczy sobie już kilkaset lat i jest tańcem salonowym.
Taki piękny myzyczno-taneczny klimat stworzymy dla Państwa 14-go stycznia 2024 o godzinie 17:00 w sali widowiskowej Centrum Kultury I Sztuki w Kaliszu.

Nd. 14.01. godz.: 17:00
Bilety: 135,00

Usłyszymy wybitnych solistów o unikatowych barwach głosu, którzy wykonają utwory najsłynniejszych wiedeńskich kompozytorów, walce brawurowe, czardasze marsze z rodziny Straussów oraz najbardziej znane fragmenty z operetek.

Wystąpią dla Państwa:

Joanna Horodko – sopran. Solistka i pianistka z tytułem dr. Sztuki. Wyróżniona odznaką honorową „Zasłużony dla kultury polskiej”. Laureatka licznych konkursów krajowych i zagranicznych.

Emilia Zielińska – sopran. Laureatka festiwali operetkowych, kreująca role w teatrach i musicalach. Przez wiele lat biorąca udział w koncertach Bogusław Kaczyńskiego.

Mariusz Adam Ruta – tenor. Solista czynnie koncertujący na terenie kraju jak i poza jego granicami. Specjalista od duetów operetkowych. Ma w swoim dorobku koncerty z filharmoniami i teatrami.

Mirosław Niewiadomski – tenor. Wybitny polski tenor o ciemnej barwie głosu, który na scenie prezentuje niebywałą elegancję i mocny głos. Artysta koncertujący w Operze Odeskiej oraz Operze Narodowej.

Renata Brukiewicz – gospodyni koncertu. Kreatorka marki i dobrego stylu.

Orkiestra pod batutą maestro Orlina Bebenowa, której występy dostarczają jedynych i niesamowitych doznań odbiorcom sztuki oraz są gwarancją doskonałej zabawy z publicznością.

Ten koncert to muzyczna uczta zachwycająca piękną muzyką, wirtuozerią wokalną artystów oraz elegancją, dopełniona słowem oraz pięknymi kreacjami i tańcem.

Zapraszamy Państwa na ten niezwykły koncert.


Czas trwania Gali Noworocznej ok. 120 minut + 20 minutowa przerwa.

 

 

Kup bilet online:

Nd. 14.01. 17:00 Kup bilet!