Koncert Galowy w Kaliszu w ramach Eliminacji Wielkopolskich do 3. Międzynarodowego Festiwalu Pieśni Legionowej

Już 3 września o godzinie 17:00 w Centrum Kultury i Sztuki w Kaliszu odbędzie się Koncert Galowy, będący zwieńczeniem Eliminacji Wielkopolskich do 3. Międzynarodowego Festiwalu Pieśni Legionowej.

[Od: Nd. 03.09.]
Bilety: 0,00

W Koncercie Galowym wezmą udział laureaci oraz wyróżnieni podczas Eliminacji Wielkopolskich odbywających się tego samego dnia o godzinie 12:00.

Następnie laureaci wezmą udział w II etapie 3. Międzynarodowego Festiwalu Pieśni Legionowej, który odbędzie się 10 września w Nowym Dworze Mazowieckim.

Publiczność uczestniczącą w Koncercie Galowym zaprosimy do wspólnego śpiewania.

Centrum Kultury i Sztuki w Kaliszu jest współorganizatorem wydarzenia.

 

O Festiwalu:

Festiwal Pieśni Legionowej powstał w 2017 roku, a jego twórcą jest Wojciech Bardowski, który z powodzeniem zrealizował w latach 2017-2020 jego cztery edycje w formule – ogólnopolskiej. Od roku 2021 festiwal funkcjonuje w formule – międzynarodowej. Eliminacje rejonowe odbędą się w wybranych miastach w Polsce i zagranicą. Wydarzenie wspierają instytucje samorządowe, instytucje kultury, stowarzyszenia i firmy prywatne.

Organizatorami tegorocznej edycji festiwalu w formule międzynarodowej są: Impresariat Artystyczny Wojciech Bardowski, Impresariat Artystyczny Maggie Tunkiewicz-Zakrzewska oraz Burmistrz Nowego Dworu Mazowieckiego Jacek Kowalski.

Eliminacje rejonowe odbędą się w całej Polsce i zagranicą. Wydarzenie wspierają instytucje samorządowe, instytucje kultury, stowarzyszenia i firmy prywatne.

 

Więcej informacji o Eliminacjach Wielkopolskich:

https://ckis.kalisz.pl/wydarzenia/eliminacje-wielkopolskie-do-3-miedzynarodowego-festiwalu-piesni-legionowej/